Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van abba beleszólásom egy...

Van abba beleszólásom egy kicsit is, hogy a párom milyen időközönként van együtt a gyerekeivel?

Figyelt kérdés
Párom 3 éve vált el, mi 1 éve vagyunk együtt, van két kisgyereke az előző házasságából, egy 5 éves kislány és egy 7 éves fiú. Az exével úgy egyeztek meg, mivel egy városban laknak, hogy a gyerekeket hetente 2x viszi el magához. Egy nap hétköznap (ez lényegében mindegy hogy melyik nap) és a hétvége egyik teljes napja, a vasárnap. Én úgy tudom, ez két hetente szokás, mármint ez a hétvégés dolog. Elég komolynak tűnik a kapcsolatunk, el tudnám őt képzelni a gyerekem apjának de számolnom kell azzal hogy soha nem lesz olyan hétvége hogy csak mi ketten, illetve hárman vagyunk együtt, a másik két gyerek nélkül? Lehet erre megoldás? Ha előhoznám, haragudhatna rám? Nem nagyon merem felhozni a dolgot nem akarom hogy azt gondolja hogy a gyerekei ellen vagyok, csak bele gondoltam ebbe is.
2015. máj. 10. 14:25
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
77%

szerintem nagyon gyerekes és önző vagy. a problémád az, hogy miért nem két hetente van a gyerekeivel?

nemhogy örülnél,hogy próbál jó apa lenni, és hétvégeken velük van.nem pedig hetekig nem találkozik velük.

ő is akarna tőled gyermeket? ez nem mindegy.

ja és egy év még nem olyan sok, ha ilyeneken fennakadsz, lehet nem kéne gyerekben gondolkozni

2015. máj. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 A kérdező kommentje:
A használt pasi kifejezés számomra is durva, nem is igazán értem hogy lehet ilyet mondani valakire azért mert van gyereke. Én nem érzem őt "használtnak".
2015. máj. 10. 14:57
 13/45 anonim ***** válasza:
29%
Ti meg nem tudtok értelmezni.Idézőjeles!!! a szó.Annyit tesz,hogy már túl van egy váláson,gyereke is van,nem a kérdezővel tapasztalja meg ezeket először.És én első vagyok,a férjem nem volt még házas előttem,gyereke sincs.De gondolom,titeket csalnak össze-vissza,ha csak azon vagytok kiakadva,hogy írtam egy szót.Ne a válaszra válaszoljatok.Otthonkás "házirézik".
2015. máj. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
67%
A "használt" kifejezés valóban durva, de tény, én sem tudnék elvált férfival lenni. Azon kívül amit a 10-es válaszomban leírtam, engem zavarna, hogy nem velem tapasztalja meg ezt először. Plusz más gyerekét sem tudnám elviselni. Szóval, kérdező én megértem a problémádat, csak én ezt úgy orvoslom, hogy ha meghallom, hogy a randipartneremnek gyere és exfelesége van, felállok, hazamegyek és nem bonyolódok bele ilyesmibe.
2015. máj. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
93%

Elég nagy önzőség ilyet kérni.

Most akkor gondolj bele abba is, hogy a gyerekeinek hogy esne az, hogy csak két hetente láthatják az apjukat míg a ti közös gyereketek minden nap az apjaval van.

Ebből a szemszögböl remélem te is látod, hogy ilyet nem kérhetsz.

A gyerekei mindig ott lesznek és ne is akard elválasztani őket.

2015. máj. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
6%
Ne foglalkozz azokkal,akik azt írják hogy nincs ehhez jogod.Dehogynem ,mondd meg neki nyugodtan hogy mit és hogy szeretnél,ennyi.Ha szeret téged,meg fog érteni,és nem minden áron a gyerekeivel lesz elfoglalva.
2015. máj. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
87%
16-os, a gyerek nem egy háziállat, akit csak úgy arrébb lehet tenni, ha útban van. Ha a férfi normális, akkor a nőt teszi ki, ha ilyet kér, nem pedig a gyerekeit hanyagolja.
2015. máj. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
92%

"És neki az első gyerekei is fontosabbak lesznek,majd,mint a majdani közös gyereketek."


ezzel nem értek egyet. mindegyik az ő gyereke lenne. általában a szülő nem tesz különbséget a gyermekei között. bár tény, hogy akikkel együtt él azzal szorosabb lehet a viszony. éppen ezért is hamis a fenti állítás.

mert ennyi erővel az elsőszülött gyerek mindig a legfontosabb, a többi csak valami utánzat, akivel nem kell annyit törődni?

2015. máj. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
82%

Az ilyen 16#nak kívánom, hogy a gyerekét az exe sz@rja le egy új nő kedvéért.

Kíváncsi lennék utána hogy állna a szája.

2015. máj. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 A kérdező kommentje:
Igazából egy ismerősöm nyitotta fel a szememet, hogy tudja, most még nem zavarhat annyira a dolog, hogy ő minden hétvégén elhozza magához a gyerekeket, hisz nekünk még nincs közös. Azt mondta ez az ismerősöm, ha normális a párom és szeret, akkor nem fog velem össze veszni mert felteszem ezt a kérdést. Az anyuka egyébként úgy látom szereti lepasszolni a gyerekeket főleg hétvégén, bulizni is jár, olyankor az anyjához viszi őket éjszakára. Nekem ez is furcsa egy kétgyerekes anyától.
2015. máj. 10. 15:16
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!