Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti milyen időközönként szoktat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti milyen időközönként szoktatok kommunikálni a párotokkal, ha nem éltek együtt?

Figyelt kérdés

Mindennap beszélgettek neten/telefonon? Esetleg mindennap találkoztok? Ilyenkor kb. mennyi időt töltötök egymással?


És ha sokszor találkoztok, akkor néha nem érzitek úgy, hogy unalmas az együttlét, és van, hogy kifogytok a témából?


2013. márc. 30. 12:56
 1/6 anonim ***** válasza:
dehogy találkozunk minden nap:D azért az sok lenne.. hétvégente találkozunk, és naponta váltunk 1 sms-t.
2013. márc. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Hátöhm minden nap este fészbúk (lassan két hónapja alig alszunk), aztán hétköznap nem sokat, de a hétvégét többnyire együtt töltjük.


Nem érzem, mert szeretem, és nem kell mindig beszélgetni, én szeretek vele filmezni, vagy csak hozzábújni behunyt szemmel, közben zene... meg mindig találunk valami progit (koncert, film, főzőcske, sütés, zene), vagy témát, amiről beszélgetünk.

Jó, a legelején gáz volt, mikor ácsorogtunk a metrón és nem tudtunk mit mondani, de amikor egyre több időt vagyok vele (barát, barátnő, rokon, stb.), már nem kínos a csend.

2013. márc. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%

Szinte minden nap találkozunk, amikor tudunk, együtt alszunk. Előfizetéssel szinte ingyen beszélünk, minden nap több néhányperces hívásunk van, és ha akad téma és lehetőség, hosszabban is telefonálunk.

Ha találkozunk, többnyire sétálgatunk vagy megiszunk együtt valamit, ennek nem nagyon kedvez a rossz idő. Ezek ilyen néhány órás dolgok.


Persze nem szabad túlzásokba esni, ettől ellaposodik a kapcsolat. Vannak ilyen néhány napos szüneteink, közös megegyezés alapján, és van életünk a másikon kívül is.

Még csak az kéne, hogy unatkozzak mellette... Az valami nagyon komoly bajt jelentene.

2013. márc. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

minden nap talizunk, hétvégén nem, de olyankor is sokat beszélünk neten. 5 éve ismerjük egymást, és nem úgy tűnik mintha unnánk egymás társaságát :D akik ettől félnek, azokkal mi lesz, ha együtt élnek majd a párjukkal?

Mindemellett mindkettőnknek van saját élete, én is eljárok a barátnőimmel szórakozni, meg ő is a barátaival/tesójával :D

2013. márc. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Minden nap találkozunk,és ha valami miatt nem akkor neten beszélgetünk! Hétköznap ha minden nap talizunk akkor 3-4 órát vagyunk együtt/nap,vagy hétvégén több időt!

Nem unalmas ha minden nap talizunk, nem ugyan azt csináljuk,és mindig van más téma

2013. márc. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Úgy 4 naponként találkozunk (elég hektikus a munkarendje, lehet hogy hétvégén is dolgozik; most munkanélküli vagyok, de 8 órás melóm lesz, akkor nehezebb is lesz megoldani a találkákat), de minden nap beszélünk skype-n, facebookon. Írásban nem mindig, de ha élőben találkozunk általában mindig van valami témánk; elég sok közös hobbink, érdeklődési körünk van, így pl amíg lesznek könyvek és videojátékok, mindig lesz témánk :D
2013. márc. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!