Nagykitty kérdése:

Kutya vagy gyerek?

Figyelt kérdés

Nektek mi a véleményetek? Kutyatartó párok és családosok véleményére nagyon kíváncsi vagyok.

Köszönőm a rendes válaszokat.



2015. máj. 11. 18:35
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
84%
Ilyen mentalitással a legjobb választás egy cserepes virág lenne.
2015. máj. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
77%
Attól függ, milyen fajta :) nálunk először gyerek, utána kutya. Neki választottunk kutyust.
2015. máj. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
81%
Miért ha azt írjuk kutya nem lesz gyereked?
2015. máj. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
92%
Nálunk kutya és gyerek. A kutya 4 éves, a fiunk 3. Nem zárja ki egymást a kettő.
2015. máj. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
76%
Kutya egyszerűbb és hűségesebb, gyerek hosszan tartó és mélyebb.
2015. máj. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
80%

Egy kis tudományoskodás:

A kutyával felnőtt gyereke esetén ritkább az allaegia, kevesebb az orvoslátogatás, jobban szocializáltak.

Tehát a helyes válasz:kutya és gyerek

2015. máj. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
91%

Nem jott ossze a baba ragorcsoltem nagyon.kaptam egy mopszot, 8 hetesen...vegigcsinaltuk a szobatisztasagi kerdest,tul voltunk valami virus betegsegen...aztan terhes lettem ma mar 3 eves a mopszunk, 2,5 a lanyunk. Vele tanult jarni,o volt a jarassegito... Folyton belekapaszkodott, sot eloszor a kutyahoz maszott es az elso szava is neki szolt ...gyere... :-D,egy percet se bantam meg hogy elobb kutyi lett....

legjobb baratok...

2015. máj. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
16%

szerintem is mindkettő. jó a gyereknek ha főleg kiskorában van egy társa akinek elmondhatja a gondjait, simogathatja, etetheti tanul kis felelősséget.

én még általános iskolás koromig(alsóig) rendszeresen beszélgettem a macskákkal/kutyákkal, jobb volt a közérzetem, amikor nem voltak ott a szüleim vagy nem foglalkoztak velem, akkor is ott volt a kutya,cica. és tényleg lelki bántalmakra kitűnő a simogatás. meg na, mindenki szereti a kisállatokat.

nem zárja ki a gyerek őket szerintem. bár tény hogy egy harci kutya mellé nem jó ötlet kisbabát tenni!


ismerek olyat akik sose vállaltak gyereket, mindig állataik voltak. most itt vannak 50-60 évesen, mások a gyerekeik/unokáikkal vannak, róluk mesélnek, mutogatnak képeket. nekik meg csak az állataik vannak úgymond. a gyerek egy hosszabb távú befektetés, jóesetben életed végéig melletted lesz, támogat , szeret. míg egy kiskedvenc olyan 20 évet él.és hiába imádom én is őket, nem pótolja a gyereket.

2015. máj. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
51%
Egyik sem,inkàbb macska vagy nyuszi.
2015. máj. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
13%
Aztan mikor szetmarcangolja a kutya a gyereket, akkor a hiradoban amulkoznak a szulok, hogy 'hat a kutyus olyan jambor volt, sosem bantotta volna a gyereket...'
2015. máj. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!