Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel lepjem meg kedvesemet a...

Mivel lepjem meg kedvesemet a 30. szülinapjára?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nekem kellene tudnom, de gyakorlatilag együtt vagyunk 13 éve (névnap, szülinap, évforduló, karácsony, stb. mindig meglepjük egymást) és egy kicsit kifogytam az ötletekből. Az már biztos, hogy egy családi ebédet szervezek neki. Nagy kiadásról most szó sem lehet, mert most újítjuk fel a lakást, és első babánkat várjuk. Várom a tippeket. Köszönöm
2010. febr. 24. 07:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát nagyon gondold meg, én a férjemnek egy laptopot vettem. Sajnos azzal már nem számoltam, hogy mire meglesz a laptop, utána még nagyon sok mindent kell vele csinálni. Telepítés, stb. Elment rá az egész nap...
2010. febr. 24. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mivel a lakást újítjátok föl és jön a baba is így gondolom megérti ha most nem lehet költekezni. Biztosan örülne annak is ha főznél/sütnél neki valami finomat.
2010. febr. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lepd meg egy ötletes tortával:) Tőlem is ezt kapta és nagyon örült neki:)) És meg is hatódott.
2010. febr. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat.
2010. febr. 24. 09:34
 5/5 anonim ***** válasza:

Igazából egyetlen ember van, aki illetékes az ügyben: aki a legjobban ismeri őt, aki 13 éve mellette van. A legtalálóbb dolgot úgyis ő fogja kitalálni :)


Mi maximum kérdezhetünk:

Van-e olyan, amivel újra és újra meg lehet lepni, mert nem unja meg soha? (Nekem 10 év után is a legjobb, ha "fölveszi a tűsarkút" a feleség.)

Van-e humorérzéke pl. füldugóhoz? :D (Éjjel sírni fog a pici...)

2010. febr. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!