Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit vennétek egy oan...

Ti mit vennétek egy oan srácnak szülinapjára akivel akk lesztek egyhónaposak amikor a 23. szülinapja lesz? Vmi kreatívabbra gondoltam

Figyelt kérdés
2011. nov. 1. 13:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Az 1 hónap "ünneplése" ritka és elég giccses dolog, nem is nagyon van jelentősége de ha ilyen fontos akkor csinálnék valamit nem venném vagy ha mindenképp boltit akarsz akkor gravíroztass 3d-ben üvegbe egy fényképet magadról alatta hogy boldog szülinapot. bár ez egy kicsit magasabb árkategória.
2011. nov. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
azt h akk leszünk egyhónaposak csak azért írtam oda h lássátok h nem régóta ismerem :)és én is ink csinálnék neki vmit de csak 1-2 ötletem van...
2011. nov. 1. 13:24
 3/15 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy készülnék valamivel, de biztosan csak akkor adnám neki oda, ha én is kapok tőle valamit.
2011. nov. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
deeh szülinapja lesz :D:D arra azért csak kéne...hiába járunk még csak 1hónapja :D
2011. nov. 1. 13:31
 5/15 anonim ***** válasza:
Csinálj sütit:)
2011. nov. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Mivel az 1hónap tényleg nem sok, szülinapi ajándéknak sem gondolnék valami nagyon komolyat:) pl. fényképkeretbe egy közös képetek, bármilyen apróság, amire tudod, hogy szüksége van, simán süthetsz neki süteményt és valami fém dobozba szalaggal átkötve odaadod neki, vagy csinálsz neki meglepetés vacsit, hogy te készíted, aztán összebújtok és moziztok egyet:)
2011. nov. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
énis ienekre gondoltam köszi:)
2011. nov. 1. 13:39
 8/15 anonim ***** válasza:
Ha egy hónapja ismered akkor én semmit nem vennék a szülinapjára. Az még túl korai. De ha minden féleképpen akarnál venni valamit, akkor azt jó lenne tudni, hogy hány éves a fiú.
2011. nov. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Bocsi most látom 23 éves lesz. :D Hát nehogy valami gyerekes dolgot én lány létemre lennék rosszul ha ilyen fényképes vackokat kapnék. Valami komolyabbat vegyél inkább szerintem.
2011. nov. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

ezjóvolt :D:D

majd csinok neki vmi fincsi vacsit...filmet nézünk...öhm stb..:D

2011. nov. 1. 13:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!