Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt hogy kezeljem? Utálom,...

Ezt hogy kezeljem? Utálom, nem akarok 15/L

Figyelt kérdés
A szüleim elvoltak, apámmal nem tartom a kapcsolatot, csak telon. Nem támogat sehogy, én szellemileg nem is ép, tehát nem tudok vele mit kezdeni.. Anyám terhes a jelenlegi párjátol. Ő nagyon normális velem. Számíthatok rá. De nem akarok tesot. Utálom.Soha nem is akartam, egyke vagyok. Sajnos az eredmények jók :(bárcsak lenne valami. Annyira nem akarok tesot, rosszul vagyok ettől az egésztől. Anyának nem akarom mondani, mert megérdemeli hogy boldog legyen. De még csak 8.ba járok és a helyi gimibe jelentkeztem, akkor még nem tudtam hogy terhes, tehát nem tudok mit kezdeni már, nem bírok elmenni innen :( :(

2015. máj. 13. 21:29
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
92%
Nekem is kb ez a helyzet volt , a szüleik elváltak stb.... Aztán anyum terhes lett , ki is vágtam a hisztit meg minden , utáltam amik anyum méhébe volt a tesóm, de mikor bementem meglátogatni , es a kezembe vettem , elszállt minden duhom , es nagyon imádom a szarost ❤
2015. máj. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
75%
Vannak az életben olyan dolgok amik a fejük felett történnek is nincs, nem lehet rájuk hatásunk. Ennyi...
2015. máj. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
92%

Hasonló a helyzetem.Annyi hogy megszületett...

szivacs...kitartás,lehet ,hogy szeretni fogod.

Nálunk én azt hittem minden megjavul,ehelyett mégnagyobb káosz lett. Készülj fel minden lehetséges dologra.

2015. máj. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
100%
#1 vagyok , Bocsi , csak gyorsan irtam , es nem neztem at amit írok 😂😂
2015. máj. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
13%

Most mi a kérdés? Hogy hogyan kedveld meg a féltestvéredet?

Én sem bírnék testvért magam mellett tudni, irtózom a gondolattól, annyit tehetsz, hogy beletörődsz, ám jó ha beruházol füldugókra, mert a kicsi 3 óránként ébreszteni fogja a családot a sírásával..

Csak itt most az a legrosszabb, hogy a tanulásra nem fogsz tudni annyit koncentrálni, mert a kicsi mindig zavarni fog a sírásával, meg azzal, hogy foglalkozni kell vele, mondanám, hogy menj kollégiumba, de ne tedd.

Beletörődés..

2015. máj. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
62%
Nem írta, milyen mekkora lakásban házban laknak. Nyilvánvalóan egy kellő nagyságú házban egy csecsemő inkább a szülőket fogja beterhelni és nem a meglévő gyereket.
2015. máj. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
Mamánal lakunk. Házunk sincs... Utalók itt lenni. Elmennek. Annyira nem akarom. Meg 16 lennék mire megszuletik. Szóval a korkülönbség is sok.
2015. máj. 13. 21:44
 8/36 anonim ***** válasza:
79%
Tipikus egyke elkényeztetett gyerek vagy, de sebaj. Viszont a gondolkodásodon is látszik, hogy gyerek. Szerinted mit tehet az a csepp lény arról, hogy meg fog születni? Utálod pedig nem is ismered, csak a helyed félted a családban. Nem hogy rossz, ha van testvéred, hanem nagyon is jó. Persze ezt majd akkor fogod megérteni, ha nem a tini lázadásoddal leszel elfoglalva :)
2015. máj. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
74%

"Utálom.Soha nem is akartam, egyke vagyok"

Nem baj, lehet hogy ebből az önző szar mivoltodból kihúz valamennyire, és jobb ember leszel. Pontozz le, utálkozz, de majd jobb lesz később.

2015. máj. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
86%
Anyad es a parja tart el teged ugyh kuss, nem te tartod el őket, majd ha lesz sajat csaladod ott te lehetsz az úr
2015. máj. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!