Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan kezeljem, ha nálam...

Hogyan kezeljem, ha nálam idősebb kolléganőm tiszteletlenül, bunkó stílusban beszél velem, de nem akarok haragot vele, mert együtt dolgozunk?

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy közelebb engedtem magamhoz(túlzottan beavattam a bizalmamba),erre fölém kerekedett. Azóta olyanokat enged meg magának velem szemben, amiket "normál "esetben nem merne. Ha kikérem magamnak a stílusát, leüvölti a fejem.Tudom,hogy nehéz visszacsinálni ezt az egészet.Együtt dolgozunk,de így nehéz vele.
2013. dec. 30. 17:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Most tanultál az esetedbõl, hogy a dolgaidat csak akkor tárod ki,ha valaki érdemleges is arra!

Ne figyelj rá és ne figyelmeztesd, hogy ez neked nem jó!

2013. dec. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is csak azt tudom mondani, hogy tanulj az esetből. A kolléga az kolléga, nem az a barátnő, akinek a felféltettebb titkaidat is kiadod! Nekem egyetlen kolléganőm van, akit igazán kedvelek és beszélgettem már vele magánéleti dolgokról, de vele is megvártam, míg ő kezd bele ilyen bizalmasabb témákba. Egy nagyon fontos! A főnöködet meg a többi kollégát senkivel se beszéld ki munkahelyen.
2013. dec. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ha nem szólok neki, azt hiheti, hogy továbbra is belém törölheti a lábát.Egyébként nem az én stílusom, hanem az övé mások kibeszélése az illető háta mögött.
2014. jan. 2. 16:52
 4/7 anonim válasza:
100%
Ne beszélj vele semmi másról, csak ami a munkával kapcsolatos. Ha szól ne halld meg csak akkor ha a munkáról van szó. Amúgy legyél vele kimért és tisztelet tudó. Ne kiabálj, ne flegmáskodj szépen kulturáltan mond meg a véleményed. Ha megkérdezi miért vagy vele ilyen szépen mond meg neki hogy visszaélt a bizalmaddal és ezért már "csak kollégák " vagytok semmi több. Ha javul a viszonyotok akkor lassan beszélj vele másról is, de semmi pletyka, semmi bizalmaskodás.
2014. ápr. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a felettem szólók nemigazán értették meg a probléma jellegét. A kérdezőre rászállt egy tipikus munkahelyi g*ci. Ez nem egy olyan dolog, hogy "ne is törődj vele, akkor leszáll rólad". Annál inkább rá fog szállni. De tudod mit? Inkább linkelek neked egy videót az ilyen dolgok nagymesterétől.


https://www.youtube.com/watch?v=NbAihm16EHI

2014. máj. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ezek szerint nem vagy valami jó ember ismerő hogy el mondtál neki mindent magadról .Amúgy így hirtelen én se tudnám mit kellene tenni ha vissza élnének evvel de nekem nagyon jó az emberismerő képességem , memóriám meg szívatni az nem érdemes AZT TANÁCSOLOM FEJEZD AZ EMBERISMERŐ KÉPESSÉGEDET VIDD ŐT LE A SZÉGYENBE MERT BIZTOS VAN MIT NEKI SZÉGYELLNI A MÚLTJÁRÓL MERT MINDIG AZ BESZÉL KINEK A HÁZA ÉG SOK SIKERT KÍVÁNOK VÁROM A LEVELEDET HOGY SIKERÜL E !!
2014. máj. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#5 vagyok


Hát a #6-nál rosszabb tanácsot nem kaphatsz. Ettől csak feljebb van.

2014. máj. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!