Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti hány évese költöztetek el...

Ti hány évese költöztetek el a szüleitektől?

Figyelt kérdés
2015. máj. 16. 12:41
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
28-as, úgy látszik a nagymamának se sikerült megnevelnie mint ahogy anyádnak se :D De a sulis irodalom és nyelvtan se volt hasznos... Lehet kifejezetten örültek mikor megszabadultak :D
2015. máj. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
52%

"28-as, úgy látszik a nagymamának se sikerült megnevelnie mint ahogy anyádnak se :D De a sulis irodalom és nyelvtan se volt hasznos... Lehet kifejezetten örültek mikor megszabadultak :D"


Sulis irodalom és nyelvtan 1. lecke. A hangulatjelek nem helyettesítik a mondatvégi írásjeleket :). Ha már kötözködsz te majom, legalább rendesen csináld.

2015. máj. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
100%
21 évesen költöztem külföldre. Onnantól kezdve önálló voltam minden téren.
2015. máj. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
89%
én most készülök itt hagyni VÉGLEG a faterom 20/f
2015. máj. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
100%
24 évesen véglegesen. Koleszos sosem voltam.
2015. máj. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:

22 éves leszek a nyáron. Most gyúrok a holland nyelvre,és kb 1 év és indulok szerencsét próbálni Hollandiába. Addig meg melózom,hogy legyen miből eltartanom magam a legelején.

Egyetem/fősuli majd később.

Szülők végett költözöm,lehetetlen velük élni,abszolút nem hasonlítok rájuk,mintha talált gyerek lennék úgyérzem.


22/F.

2015. máj. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
19 évesen, más városban kaptam munkát. Utána ugyan visszaköltöztem ide, ahol a szüleim is élnek, pár évvel később itt jártam egyetemre is, de nem költöztem vissza a szüleimhez. Egyébként tök jó velük a kapcsolatom, most pl. két percre lakom anyukámtól, és szívesen fel is megyek hozzá, ha úgy adódik, meg sokat beszélgetünk, szinte naponta, de ettől függetlenül nekem teljesen természetes volt, hogy 19 évesen elköltözzek otthonról, és elkezdjek saját magamról gondoskodni.
2015. máj. 17. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
18, amikor egyetemre mentem.
2015. máj. 17. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
Érdekes, mennyinek "elköltöznek", "önállósulnak" már 18-19 évesen. Ehhez képest a való életben én 95%-ban olyan fiatalokat ismerek, akik még 25, sokszor meg még 30 évesen is a szüleiknél laknak. Külföldre járok ki dolgozni sok magyar fiatallal együtt, legtöbbünk 20-on éves, de kb. 15 emberből 2 lakik saját házban, a többiek még mind szülőknél. Pedig mi jól keresünk. Korábban az egyetemen meg kb. senki nem volt önálló, pedig én voltam a legfiatalabb a szakon, de sokan még 26-7 évesen is otthon laktak és a szüleik tartották el őket. Ahogy a szülőfalumban is az összes korombeli (20-as évek közepén lévő) még bőven otthon lakik és nagy részük nem is tervezi a költözést.
2015. máj. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
Igen 32-es, mert ezelőtt 10 évvel , mikor te jártál iskolába voltak hangulatjelek a nyelvtankönyvekben XD
2015. máj. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!