Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tegyem a régivé a...

Hogyan tegyem a régivé a családom?

Figyelt kérdés

14eves lány vagyok. Es total gaz az eletem.

A szüleim egesznap veszekednek. Mindossze felora-1orat bírnak ki veszekedés nelkul. Apám megcsalta anyámat. 16evvel ezelott apám mindvégig tagadta. De anyám legbelül tudta es mindig o volt a hibás.

De most apám lebukott telefonálás közben. Anyám megbocsátott neki annyira szereti. De mar nem tud benne bízni.

Mostanában a nővérem miatt veszekednek. Egyszer elszökött aztan mindent megengedtek neki,nehogy mégegyszer elszökjön.

Es most nem akar visszamenni a koliba es azon veszekednek.

A hugom es en sem bírjuk mar. Szerintem ok sem..

Mit csinaljak? Hogy a családi kapcsolatunk normalisabb legyen? Mit tegyek hogy anyám boldog legyen? :)



2015. máj. 17. 17:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy egy 14 évesnek kell megoldania a családi gondokat, te maximum felhívhatod a szüleid figyelmét arra, hogy látod merre tart ez az egész és mindenki érdekében próbáljanak meg tenni valamit mert qrva nagy bajok lesznek.
2015. máj. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az ilyeneket csak a romantikus amerikai családi vígjátékokban tudják megoldani a gyerekek, ezt te nem fogod tudni. Szólhatsz nekik, de nem lesz tartós eredménye (tapasztalatból mondom).
2015. máj. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!