Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismerőseidnek vagy családtagja...

Ismerőseidnek vagy családtagjaidnak milyen ciki vagy idegesítő szokásaik vannak?

Figyelt kérdés
2015. máj. 21. 18:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyilvánosan is képesek bármin vohogni,ezzel égetnek. Bárkit megszólnak,kibeszélnek,ha ott van az se baj. Szürcsögve eszik a levest. Aztán szetetnek mindent elhagyni. De még így is szeretem őket :)
2015. máj. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
:DD én ismerőseim nyilvánosan ordítanak és vihognak :)
2015. máj. 21. 19:05
 3/9 anonim ***** válasza:
Motyogva beszélnek, szipognak az orrukkal orrfújás helyett (bár ez utóbbi talán szervi probléma is lehet, ezért csak a motyogást szoktam szóvá tenni).
2015. máj. 21. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ja és akkor kihagytam a csapkodást,dobálózást,

böfögést,fingást :D az egyik haverom fingig buszon,erre felkiabál: ki volt ilyen bunkó? de büdös van :D

2015. máj. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
4. te milyen suttyókkal haverkodsz? :D Nekem az egyik barátom szeret idióta poénokat nyomatni. :D Édesapám meg szürcsölni a levest, de még a bátyám is, aki pedig diplomáig jutott. :D De apám evési szokása idegesít olyankor inkább kimegyek. :D
2015. máj. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Vannak ilyenek,de ettől még jó embrek


4-es voltam.

2015. máj. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

4-es, ez jó:D

Enyém is hasonlót csinál: fingik egyet, aztán megszólal h ez meg ki volt?

2015. máj. 21. 19:59
 8/9 anonim ***** válasza:

Motyog. Ha visszakérdezek, akkor felháborodik,hogy én vagyok süket, ő nem motyog.

(Igen, a telefonban is ezért kérdez vissza mindenki, mind süketek :))

2015. máj. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nálunk ilyesmik vannak:

-anyám egyszerűen nem köszön és nem köszön el, ha belép egy üzletbe... max. akkor, ha együtt vagyunk, és én köszönök

-szintén anyám hajlamos néha ilyen cukiskodva beszélni nyilvános helyen vadidegen emberekkel... pl. táskaboltban két táska közül "Ön szerint meeeelyik cuuukorfalatot válasszam a kettő közül?"...

-öcsém nem tud alkalomhoz illően öltözni (esküvőn feszülős galléros pólóban... kőszínházban farmerben...)

-öcsém hajlamos berúgni olyan helyen, ahol nem kéne

-apám kibeszél mindenkit, gyakran úgy, hogy ők is hallják, meg belepofázik minden olyan dologba, amihez nem ért, mert azt hiszi, ő mindent tud (pl. azt, hogy az én egyetememen mi megy, ahova ő még 30 évvel ezelőtt sem járt, nemhogy most)

-ismerősöknél is megy a kibeszélés

-van olyan ismerősöm, aki arról pofázik a 18 éves kora után is szüleivel élő ismerőseinek, hogy de gáz, hogy nem önállósodtak... mondja ezt egy olyan csaj, akinek a szülei a segge alá toltak egy lakást, abból a haverjaitól bérleti díjat fizetett, és még így is kért a szüleitől egy csomó pénzt, mert neki 30ezres Zara kabát kellett (ez kb. 7-8 évvel ezelőtt volt, tehát az inflációt is nyugodtan bele lehet számolni), és 26 éves koráig volt összesen 2 hónap munkaviszonya, oda is az apja lökdöste be... ezt azért nem nevezném akkora önállósodásnak... és kb. azért önállósodott, mert nem abba a városba ment tanulni, ahol addig lakott...

-szintén ismerős tipikus óriáscsecsemő volt, ha vki nem vele foglalkozott, nem őt dicsérte, és megmondta neki, ha nem túl illedelmesen viselkedett, akkor duzzogott és nyafogott (erőltetett fancsali képek vágásában díjnyertes volt a "hölgy"), apró ügyek miatt eljátszotta a hattyú halálát, ugráltatott embereket, aztán visszamondta őket egy bocsánatkérés nélkül; ha valaki nem értett vele egyet, azt lehülyézte meg kiforgatta a szavait

-egy másik ismerősömnek (akit amúgy imádok) az az egyik hibája, hogyha nem munkáról van szó, képes 1-2 órákat késni megbeszélt programról úgy, hogy nem halaszthatatlan dolog miatt mondja le, hanem mert elkezdett sütit sütni vagy úgy gondolta, kitakarítja a konyhát, átjött XY, felhívta az anyja stb.

2015. máj. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!