Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ez természetes? Ciki? mindenké...

Ez természetes? Ciki? mindenképp fedjem el? Tanácsra lenne szükségem.

Figyelt kérdés
a szemem alatt nem természetes bőrszínem van hanem kicsit pirosas..és ez engem zavar..de láttam a képeket hogy kiskoromba is igyvolt..ez attól van hogy 'keveset' alszok..mert nem alszok keveset..vagy mitől lehet? én nagyon nem szeretem hogy ilyen és mindig lealapozózom de nagyon fénylik az alapozóm.. bár másoknális láttam mintha lilás lenne,de nekem pirosas és nem ennyire.. ha kell képet is tudok róla küldeni..
2012. márc. 1. 19:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát ha van kép akkor tudjuk is miről van szó:)
2012. márc. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem természetes, mivel ott vékonyabb a bőr. (Nekem ilyen enyhébb kékes árnyalatú van, de ezt az alapozó nem fedi be.) Ha azt akarod, hogy ne látszódjon akkor alapozás előtt jó minőségű, a természetes bőrszínednél egy árnyalattal világosabb korrektort használj (az direkt erre van kitalálva)!
2012. márc. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
[link] ilyen.. volt korrektorom de elfogyott ésmost még nemtudom holvan ugyanolyan mert az viszonylag bevált.. az alapozóm meg nagyon fénylik..
2012. márc. 1. 19:40
 4/9 anonim ***** válasza:
Akkor tegyél az alapozóra púdert:)
2012. márc. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem ott fekete!:(
2012. márc. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
fekete?mitől?
2012. márc. 1. 21:30
 7/9 anonim ***** válasza:

Ez olyan alváshiány/vízhiány nem?

Nekem 6 éves korom óta van ilyenem kb,akkor kicsit halványabb,ha extra sokat alszok.

2012. márc. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Komolyan,nem tudom mitől.ne korom feketére gondolj,anem sötét (karikára)
2012. márc. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
hát nemtudom..igazából extra sokat nemtudok aludni most komolyan.tegnap egykörül feküdtem le de fél 9kor már magamtól felkeltem:SS demajd megpróbálok jóval többet. köszönöm:)
2012. márc. 3. 08:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!