Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon ciki, hogy mikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bratilla kérdése:

Nagyon ciki, hogy mikor nevetek valamin, folyni kezdenek a könnyeim? Ez is olyan idegesítő dolog?

Figyelt kérdés
A baráti körünkben van egy srác, aki tetszik, és mivel sokszor jó nálunk a hangulat, gyakran úgy elkezdek nevetni, hogy patakokban kezdenek folyni a könnyeim. Ez mennyire idegesítő? Próbáltam leszoktatni magam róla, meg nem nevetni annyira, de nem megy. Egyáltalán mitől van ez? A többi ember olyan diszkréten tud nevetni, én meg...
2012. nov. 21. 19:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ezzel én is igy vok:D Ebben semmi ciki nincs. Ilyen az öszinte nevetés ezt nemlehet megjátszani.:D
2012. nov. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Dehogy gáz :DNem is idegesítő.Inkább viccesen aranyos.
2012. nov. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De olyan nehezen is tudom abbahagyni, ráadásul ha van rajtam smink, akkor ott azért vannak bajok. :D A férfiakat sem idegesíti ez? Én mindig furának találtam magam emiatt.
2012. nov. 21. 19:53
 4/11 anonim ***** válasza:
Akkor gáz ha csapkodsz mint egy retardált fóka
2012. nov. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Dehogy idegesít:D tudod milyen aranyos lehetsz ilyenkor?:D
2012. nov. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
szerintem nem idegesítő :) énis szoktam:D a sminkedet meg tanuld meg rendesen megigazítani ilyen nevetések után:D
2012. nov. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
De jó, én azt hittem, ez is van olyan idegesítő, mint a vihogás, vagy a "csapkodás, mint egy retardált fóka". :) Néha próbálkozom, hogy nagy levegőt veszek és visszafogom a nevetésem, de nem megy, és hülye hangokat kezdek kiadni. De leszokni róla egyáltalán nem lehet? Vagy akkor ne is akarjak?
2012. nov. 21. 19:58
 8/11 anonim ***** válasza:
Én már most szeretlek ezért.
2012. nov. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hát, már egyre gyorsabban sikerül rendbeszedni, bár keveset használok, néha eltűnik az egész. :D De köszi a sok megnyugtató választ is! Remélem az ismerőseim is tolerálják ennyire. :)
2012. nov. 21. 20:11
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem baj az, én még magamon is röhögnék, hogy szét folyik a szemem.


Én más közben is tudok patakokban könnyezni. Az összefüggést pedig nem találom a kettő közt. :D

2012. nov. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!