Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan költözhetnék el itthonról?

Hogyan költözhetnék el itthonról?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, nincs szakmám csak érettségim. Szeretnék továbbtanulni, de tavaly kiderült, hogy súlyos beteg vagyok ezért kihagytam egy évet. A pontjaim alapján valószínű nem fognak felvenni idén...úgyhogy jövőre újrateszem a felvételi tárgyakat. (2db emelt érettségiről van szó, az alap tárgyaim 5-sek)

Az a lényeg, hogy úgy érzem amíg itt lakom, a szüleimmel, addig semmi sem fog sikerülni. Egyrészt nehéz a betegségem miatt, mert sok mindenben hátráltat, másrészt ők sem támogatnak, sőőőt még vissza is húznak.

Nem szeretek itt lakni, idegesítenek, nem támogatnak, kinevetnek, nem értenek meg a szüleim.

Hogyan tudnék elköltözni itthonról? Van egyáltalán esély rá? Ha itt maradok bele fogok őrülni!


2015. máj. 25. 13:05
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
nagyon sok olyan albit is kínálnak, hogy csak 1 szobát adnak. az elég lenne neked és jóval olcsóbb is, mint egy egész lakás. egy pár hónapot kibírnál így, aztán mehetnél jobb helyre.
2015. máj. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
40%

Ezek szerint, ha koleszba mennél is, a szüleidtől várnád el az eltartásodat?

Az embernek valóban vannak álmai, de sokszor a valós élet közbeszól és megvalósíthatatlanná válik az álom.

Miből élnél meg, amíg tanulsz? A betegségeddel alkalmas lennél-e az elképzelt hivatásra? Át kell gondolnod ezeket.

2015. máj. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen betegséged van! Illetve hogy tudsz /milyen munkát tudsz vállalni!Mert pénz nélkül nehét lesz lelépni otthonról
2015. máj. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
nem várom el a szüleimtől az eltartásom, nem tudom hogy értelmezted ezt... szeretnék tőlük "levállni" végre
2015. máj. 25. 15:16
 25/25 A kérdező kommentje:
Pont ez a problémám, hogy szeretnék végre elköltözni, mert nem akarok velük lakni és ehhez hozzátartozik az is, hogy én fizetem a dolgaim. Csak nem tudom, hogy egyetem mellett+betegen, hogyan tudnám megvalósítani. De ha itthon maradok lassan beleőrülök.
2015. máj. 25. 15:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!