Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mégis hogyan költözhetnék el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis hogyan költözhetnék el itthonról amikor nincs barátom?

Figyelt kérdés
Sok nő akkor szokott elköltözni otthonról, amikor van barátja.
2014. aug. 30. 07:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy egy emancipált nőnek férfi kell ahhoz, hogy új életet kezdjen, és elköltözzön otthonról.
2014. aug. 30. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Meg akkor is ha van penzuk :)
2014. aug. 30. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hmm.Ha van pénzed akkor bérelsz egy 1 szobás lakást.Lassan berendezkedsz.Esténként a barátnőid áthivod.

Én inkább a fiúkat hivom át.Sokat számit egy férfinak ha látja hogy képes vagy önállóként megállni a helyed.És ráadásul nyugisabb életed is van.Én már 18 éves koromtól külön élek.Amióta dolgozok nem támogatnak.:)Picit nehéz, de boldogabb vagyok.És nem szól senki le ha két napig nem mosogatok:-))

2014. aug. 30. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
57%
Hányban élsz ember, 1460-ban? Akkor költözöl el otthonról amikor csak akarsz, manapság már nőket is alkalmaznak a munkahelyek tudtommal.
2014. aug. 30. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
gyere nallamszexelni...Adok penzt erte :D
2014. aug. 30. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
7%
Nálam ellakhatsz, de ha szeretnél olvasni, akkor hozz zseblámpát, sötét van a pincében.
2014. aug. 30. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Sok nő akkor költözik el otthonról, amikor meg tud állni a saját lábán és jobb szeretne a szülői háztól külön élni.


Sehol nem férfi függő a dolog. Sőt egy saját albi vagy lakás kényelmesebb is pasizási szempontból, nem kell senkire tekintettel lenni, ha hazaviszed az udvarlókat.

2014. aug. 30. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Vicces kérdések vannak ma is :-D


Különösebben nem válaszolnék, mindent leírtak előttem ... Bár a gondolkodás módod érdekelne, hogy hogyan raktad össze ezt a kis logikai csavart :-P

2014. aug. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!