Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 17 éves vagyok, hogyan költözh...

17 éves vagyok, hogyan költözhetnék el itthonról minél hamarabb?

Figyelt kérdés

Egyedül, barátnőm az nincs, és egy jó ideig nem is lesz szerintem még.

Hogyan szerezzek állandó munkát minél előbb, hogy legyen pénzem miből eltartani magam?

És hogyan oldhatnám meg az elköltözést egyedül?

Valami albérletbe gondoltam, de nincs nekem pénzem még arra.

Viszont utálok itt élni, ahol most élek, itthon. Nagyon vágyok arra, hogy elköltözzek, csak esélyt se látok rá, hogy meg tudjam valósítani.


2013. jún. 26. 12:23
 1/1 anonim ***** válasza:

Sajnálom hogy közölnöm kell veled. Fiatal vagy.

Nem az hogy se érettségid, de még csak 18 se vagyok hogy úgymond a "saját magad ura" lehess.

Ha nem vagy diák nem fogsz egykönnyen munkát kapni. Felnőtteknek sem megy diplomával! Diákként meg nehéz suliba is járni meg dolgozni. És egy csomó mindenhez még szülő aláírás kell neked.

ha 18 lennél érettségivel azt mondom van egy kis esélyed. De hidd el nagyon drága a költözés én most szerettem volna elköltözni, de nem fedezné a munka minden kiadásom... 19/L

2013. jún. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!