Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A családok egy részében,...

A családok egy részében, egyes családtagok körében valóban érték lett a deviancia?

Figyelt kérdés
Vagy azért itt csak egy szűkebb körről, kisebbségről van szó?

2015. máj. 25. 15:21
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
55%
Konkrétan mire gondolsz?
2015. máj. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

A hagyományos értelembe vett családot "házasságot, gyermekvállalást, stb." teljes mértékben elutasítják és helyébe a maguk deviáns gondolkodását népszerűsítik. Gyakorlatilag megbélyegzik azokat, akiknek mindez fontos.

De úgy általában véve mindent elutasítanak, ami a társadalomban természetes, ráadásul proliknak bélyegezik azokat, akik nem követik őket tévútjukon.

2015. máj. 25. 15:43
 3/24 anonim ***** válasza:
87%

Milyen "kisebbségre" gondolsz? Én teljesen normális, mellesleg heteroszexuális nő vagyok mégsem az a életcélom jelenleg, hogy gyereket szüljek és férjhez menve egyből megkezdjem a családosdi életet.


Ellenben semmi bajom azokkal akiknek a család az első, dicséretes és senkit nem akarok "rábeszélni" arra, hogy az én szemszögemből lássa a helyzetet.

Te viszont miért akarod ráerőltetni a saját normálisnak vélt értékrendedet egy másik emberre? Mindenkinek az a normális, amiben él, amit annak vesz.


Mellesleg én sem utasítom el, hogy ha találok megfelelő partnert boldogan élünk egy rakás gyerekkel míg meg nem halunk, de miért kell ezt annyira erőltetni? Én még egyszer nem találkoztam olyan emberrel, akiről te "beszélsz".

Mindenki foglalkozzon a saját életével a másikét meg hagyja békén.

2015. máj. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

"Én még egyszer nem találkoztam olyan emberrel, akiről te "beszélsz".""


Mivel ezen az oldalon vagy te is, így legfeljebb nagyon figyelmetlen vagy. Azt nem akarom mondani, hogy csúsztatsz.

2015. máj. 25. 16:09
 5/24 anonim ***** válasza:
64%

Rendben van. Te nyilván jobban tudod, milyen hsz-eket olvastam mint saját magam... Persze azt sem állítom, hogy a gyk összes tagjának minden egyes hozzászólását olvastam vagy hogy célirányosan nekiállok átkutatni a kérdéseket ilyen embereket keresve akikről te beszélsz...


Leírtam a véleményemet, sajnálom, hogy neked nem tetszik. Ez a szép a világban, hogy nem mindenki ugyanúgy gondolkozik különben elég unalmas lenne az élet. :)

2015. máj. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
81%
Az inkább ne beszéljen megbélyegzésről, aki mindent deviánsnak tart ami nem az ő értékrendjével azonos...
2015. máj. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Ugye megbocsátod, hogy nem attól teszem függővé a véleményemet, hogy az neked tetszik, vagy nem.
2015. máj. 25. 16:53
 8/24 anonim ***** válasza:
87%
Megbocsájtom, csak nekem fura, hogy valaki meglepődik amikor a saját viselkedésével kerül szembe, csak éppen a másik oldalról.
2015. máj. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Akkor én is elmondok érted egy miatyánkot. Hátha jobb útra térsz.
2015. máj. 25. 17:12
 10/24 anonim ***** válasza:
80%
Sajnos nem csak kisebbségről van szó, egyes emberek nem a saját életüket akarják élni, hanem mások fölött ítélkeznek, deviánsnak nevezik őket. Itt vagy például te, kedves kérdező.
2015. máj. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!