Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Valóban mindenki gazdag vagy...

Valóban mindenki gazdag vagy jól kereső család ezen az oldalon?

Figyelt kérdés
Sokszor olvasom itt a gyakorin, hogy olyan fölényesen lenézik a keveset kereső vagy nem tanult embereket. Írják itt sokan hogy több százezres fizetésük van, nem büfészakra jártak vagy azt, hogy menj ki külföldre. De mindenki ugye nem mehet ki külföldre, vagy nem lehet mérnök, informatikus. Másrészt meg jól kereső emberek szerintem nem a gyakorin osztják meg a nettó bérüket, mellé lenéző viselkedést tanúsítva a rosszabb szociális helyzetű családokról, ezt most nem rossz szándékból írom. Mielőtt valaki kérdezné nem személyes okokból írom, de nyilvánvaló, hogy rengetegen túloznak ezen az oldalon.
2015. máj. 15. 18:28
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
42%
El ne hidd! A fele kitartott, és az ő kérdéseikkel van tele az egész oldal, hogy a párom megcsal és tsai!
2015. máj. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 Argloss ***** válasza:
37%
Szerintem nem kellene trollkodnod. Az interneten soha senki sem szokott hazudni. Arról nem is beszélve, hogy a szegénységet csak a kormány találta ki, hogy az embereket ijesztgesse!
2015. máj. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
53%
Ugyan már, csak lelki nyomoroncok és itt élik ki magukat.
2015. máj. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 piriiiii ***** válasza:
78%
Nem.
2015. máj. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
62%

Mondd meg te!Gazdag családnak számítunk e?!

Én (a feleség) nettó 150-et keresek,a férjem nettó 350-et.

Van egy 2 éves lányunk.Saját lakás,kocsi,hitel nincs.

2015. máj. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
66%
Mi számít gazdagnak? Félretett pár millió forint annak? Tudod van aki tesz érte, pl. hajóspincér, mint én. :) De gazdagnak nem mondanám magamat, bár annak a szemében aki nem tesz érte (nem tud nyelvet, nincsen rendes végzettsége stb.) és csak panaszkodik, hogy nincs pénze.., annak a szemében biztos gazdag vagyok. De baráti körömben nem vagyok az, pedig ők sem újgazdagok. ;)
2015. máj. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
92%
Nemcsak gazdag és jól kereső családok vannak itt! Nem egy olyan kérdést tettek fel, hogy x napra csak y forintjuk van, kölcsönkérni nem akarnak (nem tudnák visszaadni), és olcsó ételeket, háztartási fortélyokat kérnek. Na, ilyenkor "összefognak" a válaszolók, és valóban hasznos válaszokat írnak. Még egyetlen kérdezőt sem döngöltek sárba, hogy idáig jutott. Szóval ilyen is van.
2015. máj. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
63%
Ezt nem tudom, honnan veszed. Rengetegen írják, milyen rossz a helyzet.
2015. máj. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
86%

Én messzire kerültem a szüleimtől, igaz le se retyetye engem sajnos, rájuk telefon erejéig se lehet számítani.

68 ezret keresek kézhez, egy szobát bérelek egy családnál, esti gimibe járok amit utálok, se kutyám se macskám. Amúgy nyugodtan pontozzatok le, de én is ugyanígy gondolom ahogy a kérdező. Itt nagyon sokan szerintem el se tudják képzelni azt hogy milyen az, hogy dolgozol és semmi értelme szinte.

2015. máj. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
19%
na. hát ezt nem is tudtam hogy lehet ilyet.. aki feljár erre az oldalra, rögtön gazdag lesz.. mikvannak..
2015. máj. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!