Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit csinalnatok ha a...

Ti mit csinalnatok ha a parotok le hulyezne az anyukatokat es o ezt véletlen megtudna? (Anyukák válaszát is szívesen várnam hogy nekik higy esne mit tennének utána)

Figyelt kérdés
Osszevesztem egy bizonyos dolgon anyaval es elmondtam a paromnak es neki az egyik hirtelen reagálása az volt hogy le hulyeute amit anya megtudott. Utána amikor beszélni akartam anyaval eléggé elsírta magát es rám is haragudott. Én ismerem a párom es tudom hogy csak hirtelen vágta rá hogy hülye de anyaval ezt nemtudom megértetni igy nemtudom mit csinaljak... Természetes a párom bocsánatot fog kérni.

2015. máj. 25. 22:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Az én esetem gondolom, ritkább, de anyám tényleg elég hülye tud lenni gyakran, páromat meg ismerem, és úgy gondolom, az esetek többségében elég jó az ítélőképessége. Most csak azért, mert az anyám, meg vérség, sztem nyugodtan joga van hülyének tartani, főleg, ha anyám engem bánt meg. Szóval én ebben az esetben, ha anyám még nekem bőgne, hogy milyen a párom, leállítanám, hogy ő kereste magának a bajt, és egyetértek a párommal.
2015. máj. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Bocsika így utólag!

Kedves 9-es!: Szerintem ha az esetetekben ilyesmi előfordul, ott már akkor valami eltört. Viszont hogy akadályozó meg, hogy ő kimondja azt a nem kívánatos szót, ha ténylegesen el eszik a kintről, és a heves indulat veszi át a helyét. Ha viszont a párod olyan beállítottságú, akkor nem fogja érdekelni, hogy kit szid. Én viszont biztos nem hallgatnám a hülyeségeket.

2021. ápr. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!