Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálja anyum élettársáva...

Mit csinálja anyum élettársával? (lent)

Figyelt kérdés

Anyukám élettársa elég kétszínűen viselkedik.

Multkor sétáltunk és kiabált velünk,mert csináltunk vmit a hugommal.(anyu nem volt ott)

Mikor haza jöttünk meg jópofizott.

Ez már nem az első eset volt,de most lett elegem.

Értelmes válaszokat pls!!!


2015. máj. 27. 19:53
 1/9 anonim ***** válasza:
44%
Ne csinálj olyat ami őt idegesíti,és nem fog kiabálni.
2015. máj. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Mostanában oda figyelek h mit csinálok.

De akkor is ordibál velem.

2015. máj. 27. 20:04
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem bir titeket :(

Mennyi idosek vagytok? Mennyi idot kel meg kibirnotok vele mielott a sajat labatokra alltok?

2015. máj. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mondjátok el anyukádnak és próbáljátok valahogy lebuktatni. Hogy hogy, azt nem tudom, de a lényeg, hogy anyukátok lássa a rossz oldalát.
2015. máj. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Én 13 a húgom 7.:(

Az a baj hogy anyuval is sokat veszekszik.

2015. máj. 27. 20:40
 6/9 anonim ***** válasza:

Milyen telefonod van? Tudsz vele hangot felvenni?

Ha igen, legközelebb kapcsold be, amikor vele vagytok, és vedd fel, mit szemétkedik veletek, aztán mutasd meg anyukátoknak. Mivel nem bíróságon használjátok fel, még azon sem nyavalyoghat utána, hogy törvényellenes, mert semmi értelme nem lenne...

2015. máj. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
És mégis hogy csinálja? Ha nekiáll a pasi kiabálni, a kislány mire előveszi a telefont (ami cseppet sem gyanús) és bekapcsolja a funkciót már rég nem kiabál, mert gondolom nem percekig. Vagy állandóan egyen nála és vegyen mindent hátha elkezd kiabálni?!
2015. máj. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, úgy gondoltam... manapság sztem már nem fura, ha mindig ott van vkinél a mobil. Abba meg nem hal bele, ha az egész beszélgetést felveszi.
2015. máj. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Úgy tűnik h anyum is észre vette mert elküldte!

2015. máj. 28. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!