Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyum meghalt 7 éve de én nem...

Anyum meghalt 7 éve de én nem birom feldolgozni mit tegyek?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok..anyujám rákos volt és nagyon hiányzik és nem birok nélküle élni...neha ugy érzem::feladom

2015. máj. 8. 22:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne tegyél semmit
2015. máj. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Most mondok neked valamit. Bár nem tudom,hogy mennyit tudok segíteni.

Először is, fogadd őszinte részvétemet édesanyád halála miatt.

Két évvel voltam idősebb mint te(nyolc éves), amikor az én édesanyám is meghalt.(agyvérzésben), így tökéletesen átérzem a helyzetedet. Egy ennyi idős gyereknek ez hatalmas sokk, bár már nem voltunk olyan kicsik,mégis talán a mai napig nem tudom,s nem vagyok képes feldolgozni ezt.

Talán nem is lehet.

Tudom, hogy néha legszívesebben feladnád. A legnehezebb időszakban vagy, kamaszodsz... De gondolj arra, hogy édesanyád büszke rád, s nagyon szeret téged onnan fentről.

mikor fel akarod adni, gondolj arra, édesanyád,mennyire szomorú lenne:( Nem kell mindig nevetned.Nyugodtan sírd ki magad ha úgy érzed, nyugodtan ordíts ha fáj, utána (rendszerint) könnyebb lesz. Tudom, hogy mennyire hiányzik, ez borzasztó tragédia egy család életében:(

Kívánom neked, hogy legyél boldog, valósítsd meg az álmaidat, és soha ne mondd ,hogy te erre nem vagy képes! MERT IGENIS ÉRTÉKES EMBER VAGY!

Sok sikert kívánok neked !!

2015. máj. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
33%
Meditálj minden nap legalább 20 percet. Azzal sokminden megoldódik, többek között segít elfogadni dolgokat, amin tudod h nem tudsz változtatni. Mint ez a helyzet. Olvass utána hogyan kell, mit csinálj, stb
2015. máj. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát én nagyon jó tanácsot nem tudok adni. Én apám vesztettem el 9 éve, de nálam az idő sokat segített illetve az hogy nem vagyok érzelmes.

Ha neked nem elég az idő hogy feldolgozd mindenképp próbálj elmenni pszihológushoz.

2015. máj. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Részvétem. Nekem is halt meg rokonom rákban (többen is), de a végén már annyira rossz volt nekik, hogy azt kívántam, hogy ne szenvedjenek sokáig, és ha nem tudják őket meggyógyítani, inkább legyen vége.

Persze, gyerekként, meg ha közelebbi rokonod, akkor nagyobb fájdalom ez.

Viszont én abban hiszek, hogy a halál csak egy kapu, és nem a vég, és mindig ezt tudatosítom magamban, ha valaki hiányzik, hogy ő nem a semmibe ment, csak máshova. És akkor könnyebb.

Volt egy nagyon kedves rokonom, aki szívbetegen született, rengeteget járt orvosokhoz emiatt, gépeken halt meg (én még kicsi voltam, nem engedtek be hozzá, de tisztán emlékszem). Hihetetlen erő lakozott benne, soha nem hallottam úgy nyavalyogni, mint sokakat piti dolgok miatt, példaértékű életet élt a betegségével együtt.

2015. máj. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!