Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? A szüleim és a...

Mit tegyek? A szüleim és a párom összevesztek, ami miatt folyamatosan feszültség van a párom és köztem, illetve a szüleim és köztem, amit már nehezen viselek. Nem tudom mihez kezdjek.

Figyelt kérdés
A páromnak és az anyámnak is igaza volt,viszont én úgy érzem a párom durva volt,és neki kéne elnézést kérnie,de ő hajthatatlan,mindig oda lyukadunk ki,hogy nincs miért elnézést kérnie. Bármikor próbálok vele erről beszélni átvált bunkó stílusra,aztán mindig az a vége,hogy én sírok,neki pedig igaza van. Kérlek adjatok tanácsot,kezdek "lelkinyomorékká" válni. A bunkó válaszoktól légyszi kíméljetek. 23/L
2015. máj. 28. 13:48
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi kommenteket.

10-es. Azért zavar ennyire,mert eddig ilyen sosem fordult elő a majdnem 5év alatt,szeretik a szüleim,a PÁROM is szereti őket,ezért bánt a dolog. Főleg hogy én vagyok a céltábla. Arról pedig,hogy" váljak le anyámról" már megtörtént,17 éves korom óta külön élünk.. Egyszerűen arról van szó,hogy szeretném,ha minden a régi lenne,és nem kéne örlődnöm köztük.. És lehet hogy nem anyámmal kötök házasságot,attól még az anyám.. Mindkettőjüket nagyon szeretem és nem választok kettőjük közt. Ami szerintem normális....bár lehet tényleg én vagyok a hülye. :)

2015. máj. 28. 16:33
 12/17 anonim ***** válasza:

szerintem is szard le. most komolyan, a pároddal élsz, ő nem jön ki az anyukáddal.

megoldás-> anyukád akkor jöjjön a lakásotokba amikor a párod dolgozik. te egyedül menj az anyukádékhoz. ezen nem tudom mi olyan bonyolult. valószínű idővel majd megbékélnek, de akkorse neked kéne közéjük állni, állást foglalni.

ráadásul még sírsz is miatta? szerintem tök felesleges majd levívják egymás között

2015. máj. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
az én párom és szüleim se bírják egymást. évente 2x találkoznak a kötelező alkalmakkor mint karácsonyi vacsora vagy a szülinapom. akkor megvan a kötelező egy órás hamis mosolygás , beszéd az időjárásról és ennyi. fél évig megint nyugtom van
2015. máj. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Köszi. Ezzel csak annyi problémám van,hogy nem akarnak kihagyni a dologból...akárhányszor is elmondom,hogy ez az ő gondjuk,ők beszéljék meg. De hátha egyszer megunják. :)
2015. máj. 28. 17:08
 15/17 A kérdező kommentje:
Egyébként kijönnek egymással,sosem vitáztak,csak most hogy összerúgták a port,velem veszekednek. :D
2015. máj. 28. 17:09
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, akkor közöld egyértelműen, hogy eltévesztették a szituációt, te nem az óvónéni vagy, akinek igazságot kell tenni, ha két gyerek összebalhézik a homokozóban a piros dömperen... nőjenek már fel, és oldják meg egymással két felnőtt emberként.
2015. máj. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Tetszett a hasonlat,köszi. :)
2015. máj. 28. 18:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!