Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért vagyok folyamatosan...

Miért vagyok folyamatosan dühös? 20/L

Figyelt kérdés

Egyszerűen már szétfeszít a feszültség, és ennek nem tudom az okát! Igazából -szerintem legalább is- mindig ilyen voltam, de mostanában egyszerűen kezd az egészségem is rámenni: gyakran fáj a hasam és a fejem, karikás a szemem stb. Évekig próbálkoztam harcművészetekkel (jó, csak karatéztam), de ez sem oldott különösebben, mert attól is csak dühösebb lettem, hogy nem tudok jó eredményeket produkálni. Minden, amibe belefogtam, az teljesen feldühített, régen egy csomót rajzoltam, de már azt sem csinálom, mert úgy érzem felesleges. Mindentől azonnali eredményt várok, ha pedig nem történik meg ez, akkor elveszítem a teljes motivációmat és az érdeklődésemet. Próbáltam a nyáron nyelvet tanulni, meg a művészetekkel foglalkozni, de azon vettem magamat észre, hogy ezt nem akarom csinálni, mert úgy is sz@r vagyok az egészben. És most azon idegeskedem, hogy a nyár nagy részét gépezéssel töltöm, mert valahogy az ismerőseimhez sincs türelmem.

Szóval ez nekem probléma, mert van, hogy csak ülök itthon, és a nagy büdös semmi is felidegesítem magamat! Olvasok egy cikket és teljesen elönti a vér a fejemet és legszívesebben kivágnám a monitort az ablakon. Nem akarok így élni, de egyszerűen nincs semmi, ami oldhatná a feszültséget bennem, mert semmihez sincs akaraterőm vagy kedvem. Se sport, se hobbi, se emberek!!! Mi okozza ezt és hogy tudnék valami megoldást találni rá.

(Egyébként suliba járok, diákmunkát meg nem találok, szóval ezzel ne jöjjön senki!)



2013. júl. 30. 13:56
 1/3 anonim ***** válasza:

"próbáltam a nyáron nyelvet tanulni, meg a művészetekkel foglalkozni, de azon vettem magamat észre, hogy ezt nem akarom csinálni, mert úgy is sz@r vagyok az egészben."


- sirámodban ez a kulcsmondat.

Ne itélkezz- máson sem, de MAGADON sem!!

Ha diák vagy, ez az idő arra van, hogy felépíts valamit -gyakorlással, tanulással, szorgalommal. Ne vedd el magadtól ezt az értékes időt. Rajzolj, fess! és ne törődj az eredménnyel! - a rengeteg gyakorlás meghozza majd a gyümölcsét: lesz egy kifejező eszközöd. Ez pedig nagyon fontos... és ahogy múlnak az évek egyre fontosabb lesz. Nyugi.

2013. júl. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jó, de valamiért annyira nincs kedvem hozzá :( A szar munkára, meg úgy érzem felesleges időt fecsérelni!
2013. júl. 30. 14:25
 3/3 estibálint ***** válasza:
Én is így voltam a zenével, de akármennyire is utam, csináltam és ma már nagyon jól gitározok. Tehát ha unod is akkor is csináld, és keresd benne a szépségét. És ha rád jön a dühroham, vagy temesd a fejed a párnádba és üvölts egy nagyot, vagy keress valami jó puha dolgot, és addig üsd, rúgó ameddig le nem nyugodt!
2013. júl. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!