Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A babások miért gondolják,...

A babások miért gondolják, hogy a 100. 000. kép a piciről ajándék?

Figyelt kérdés
Környezetemben sok babás család él. Ha valakinek szülinapja, névnapja van, akkor a gyerekről készített fotót adják ajándekként, mindegy hogy az embernek már van vagy 500 és amúgy is mit kezdjen más baba képével? Ha közeli ismerős, családtag , akkor oké hogy 1-1 képet adnak (ha kér), de minden eseményre, szülinapi ajándékként? Nem egy ismerősről van szó, többen ilyenek. Miért?
2015. jún. 2. 09:03
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
94%
Nem tudom, ezt én sem értem. Eszembe sem jutna a gyerekeimről képet adni ismerősök, barátok szülinapjára, névnapjára. Legközelebb, ha valamit ünnepelnek,szülinapjuk, névnapjuk lesz, adj magadról egy képet, hátha észbe kapnak.
2015. jún. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
88%

Én még sose kaptam senkitől sem a babájáról képet ajándékba :S

És mi sem adtunk. Nagyik kaptak képeket, mert kértek, de ők sem ajándékba, hanem csak úgy.

Szóval mifelénk ez nem jellemző :)

2015. jún. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szerintem is csak kirívó eset lehetett, amit láttál, kedves kérdező. Ilyet szerintem csak az csinál, aki teljesen bele van hülyülve a gyerekébe, semmi más nem létezik rajta kívül, és azt hiszi, mindenki csak és kizárólag az ő gyerekére kíváncsi. Hála Istennek, talán nem sok ilyen van.
2015. jún. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
88%
Én még ilyet nem láttam, hogy nem közeli családtag szüli- névnapjára gyerekről adjanak képet ajándékba.... Anyáméknak és anyósomnak, meg a dédinek szoktunk a gyerekről képet, naptárat adni, de az megint más, mert közeli. De a barátnőmnek pl. eszembe sem jutna....
2015. jún. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
ilyennel meg nem talalkoztam.
2015. jún. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Mi is szoktunk kapni képeket a sógornőmtől. Van hogy csak úgy adja, de olyan is volt már, hogy ez volt a karácsonyi ajándék részéről, annyi volt a plusz, hogy keretben volt a kép. Ezzel önmagában még nem lenne gond, ha ő nem adná le a listát, hogy mit szeretne kapni. Mindegy.


Én azt tapasztalom, hogy ez a nagyszülőknek szokott lenni a slágerajándék...sima fénykép, album, fotókönyv, stb. formájában.

2015. jún. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
83%
Ilyennel még én se találkoztam. Sok babás család él körülötted és te tudod ki mit kap ajándékba? Ha tényleg így van, akkor a te környezeted nem normális , mert ez nem általános sehol.
2015. jún. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
80%
én akkor kaptam ilyen képet mikor kifejezetten azt kértem az alkalomra.
2015. jún. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 Kései Sirató ***** válasza:
100%
Ez nem általános jelenség. Ha veled történt, akkor reagálj úgy, hogy legközelebb a saját családodról készült fotót ajándékozd, majd észbekapnak.
2015. jún. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 1 ilyen ismerősöm van, de ő nem mondható 100-asnak... Mindenkinek fotóalbumot készít minden alkalomra :-D bár őszintén nem zavar, csak mosolygok ha kapok és nem halok bele. De nem ez az általános.
2015. jún. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!