Kezdőoldal » Ünnepek » Húsvét » Miért gondolják egyre többen,...

Miért gondolják egyre többen, hogy húsvétkor meg kell egymást ajándékozni?

Figyelt kérdés
Ez még a Valentin napnál is nagyobb ökörségnek tűnik. De azzal ellentétben ennek alapja sincsen.

2012. ápr. 1. 14:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert tele vannak az üzletek mindenféle húsvéti hülyeséggel, amik azt sugallják, hogy vedd meg. Elüzletesedett ez az ünnep is, akár a többi. A sok buta ember meg el hiszi, hogy ilyenkor a vásárlásról szól minden, hogy ezt-meg azt kell venni mindenkinek, akinek csak lehet. Az emberek már nem értik a húsvét igazi lényegét, ugyanez van karácsonykor is.
2012. ápr. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezt én sem értem. Nyilván ez is az mint a többi ehhez hasonló ünnep hogy az üzletekben minden húsvéttal kapcsolatos dolgot árulnak hogy ezt meg azt vegyed meg. Ennek én sem látom értelmét, mert ez nem az az ünnep. És sajnos sokan már nem tudják hogy mi a valódi lényege.
2012. ápr. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
mi soha nem ajándékoztunk husvétkor, és ismerösök sem szoktak, igazábol körülöttem nincs ilyen, nem szokás
2012. ápr. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kisgyermek korom óta a szülők megajándékozzák a gyerekeket.Kapnak sok csokit meg egyebeket.
2012. ápr. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Mi is gyerekként mindig kaptunk csokitojást,csokinyuszit vagy élő nyuszit, így én is szoktam keresztfiamnak/lányomnak venni vmit húsvétra.
2012. ápr. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

igen, a gyerekek kapnak tojást, kereshetik a fűben, meg egy kis csokit,


de a felnőtteknek nem kell ajánékozni !!!

2012. ápr. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!