Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Esküvőre illetlenség ha fehér...

Esküvőre illetlenség ha fehér felsőben megyek vendégként?

Figyelt kérdés
Az esküvőre hívott el egy távoli kollégám. Viszont már nem volt sok időm ruhát nézegetni és helyben ami tetszett az ilyen színben volt. Gáz, ha ebben megyek? (Mindenütt azt olvasom hogy nem illik) Fekete nadrágban lennék hozzá.
2015. jún. 5. 13:25
1 2 3
 1/22 Janka néni ***** válasza:
9%
Igen, a fehér a menyasszony privilégiuma.
2015. jún. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 schocko ***** válasza:
25%
Mehetsz nyugodtan, a menyasszony sem szűz már, hogy az ő kiváltsága legyen a fehér...
2015. jún. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
26%
Nőként valóban nem illik fehér felsőben menni. Egyébként komolyan nincs egy nem fehér elegáns ruhád?
2015. jún. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
88%
Fekete nadrág fehér felső, örök elegancia. Semmi köze a menyasszony fehér kiváltságához. Menj nyugodtan benne.
2015. jún. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem csak a fehér ruha, vagy kosztüm nem lenne odavaló. Fekete-fehér párosítás jó.
2015. jún. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
26%
3 szín van amit női vendégként nem illik esküvőre felvenni: fehér, fekete, piros. Ezeken kívül millió szín van. Én ha ilyen színekben látok valakit esküvőn, az illetőt inkább tudatlannak vélem, mint rosszindulatúnak. Egyszerűen csak nem tudja az illemet.
2015. jún. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
82%
Egyáltalán nem gáz, ha csak a felsőd fehér. Ha egy teljesen fehér hosszú ruhában mennél, na azt nem illik (persze nem tilos).
2015. jún. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
83%
Fehér koktélruhát is simán vehetsz, nyáron nagy melegben praktikus viselet. Egyedül fehér báli ruhát nem illik menyasszonyon kívül másnak viselni.
2015. jún. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Nincs sajnos más színű ruhám :( Amiket még láttam azok nagyon vad színek voltak vagy fekete. ezeket még ennyire sem mertem volna bevállalni. Amúgy tört fehér. Hát sajnos ez már így maradt :(
2015. jún. 5. 14:05
 10/22 anonim ***** válasza:
84%
Engem nem zavarna, ha az én majdani esküvőmre jönne valaki ilyen szerelésben, és a feketén és piroson sem sértődnék meg (mi van, ha valaki épp gyászol, pont az esküvő előtt halt meg egy közeli hozzátartozója, nem várhatom el tőle, hogy színes ruhában legyen). Max. annyi, hogy menyasszonyi ruhához hasonló ruhát nem illik vendégnek viselnie, de szerintem ezt mindenki tudja.
2015. jún. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!