Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek észre lehet venni...

Szerintetek észre lehet venni egy nőn/férfin ha párkapcsolatban él és még várja a herceget/hercegnőt fehér lovon? Ha igen miről szerinted?

Figyelt kérdés
A kérdés adott,remélem érthetően fogalmaztam és kérdeztem:)
2014. aug. 13. 11:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Talán arról, hogy nem boldog a jelenlegi kapcsolatában? Ez általában látszik az embereken.
2014. aug. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Értem.Tehát az életben vannak problémák igaz?Mondjuk ha valaki kisebb-nagyobb problémától nem érzi magát boldognak az azt gondolja hogy az élet csak habos torta?

Úgy értem az ember lehet kicsit boldogtalan egy adott helyzet miatt,magyarul az ilyen ember senkivel nem lesz boldog,mert egy kisebb gond,probléma után boldogtalannak érzi magát.

2014. aug. 13. 12:09
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez nem ilyen egyszerű. Egy párkapcsolat sok hullámhegyen-hullámvölgyön átmegy. Egy kis problémától az ember többnyire nem kacsingat ki a kapcsolatból, nem gondolkodik azon, hogy mással jobb lenne. Minden kapcsolatban vannak viták, veszekedések, ezt tudni kell kezelni. Amiről te kérdezel, az már az a része a dolognak, ha az egyik fél feladta már és le akarná zárni a kapcsolatot. Ilyenkor nem pillanatnyi boldogtalanságról beszélünk, hanem állandósult boldogtalanságról.
2014. aug. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A tettekből lehet következtetni. A leggyakoribb, ha még beszélni se hajlandó a kapcsolatról, láthatóan nem lehet vele tervezgetni, vagy ha lehet is, akkor érdekes módos sosincs előrehaladás, csak "majd". Az előrehaladás pedig mindenkinél mást jelent, életkor stb. egyéb függvényében elsősorban. Nem akar összeköltözni, nem akar eljegyzést,nem akar esküvőt, szeretne gyereket majd, de ha szóba hozod valamikor, akkor hallani sem akar gyerekről. Vagy pl. majdnem üres a lakás, de nem akar foglalkozni azzal, hogy bútorokat, eszközöket vegyenek. Jó így. Nem akar közös dolgokat venni, nem akar olyan dolgokba fektetni, amit nehezen tud magával vinni. Vagy ami nagyon tipikus: akár több éves kapcsolatban is mindig ügyel arra, hogy az anyagiak ne keveredjenek, nehogy már a másik ne fizesse ki a rá eső részt pl. nyaralásban, albérletben.

Amiket leírtam, az mind olyan esetben történt, amik nem az oltár előtt végződtek. Általában megunja az a fél, akit hülyítenek, vagy szorul a hurok a hülyítő nyakán, és lelép magától.

2014. aug. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Találkoztam már olyan férfival és nővel, akik rendszeresen hangot adnak elégedetlenségüknek. Még ha nem is mondják ki konkrétan, látszik, hogy nem a szívük választottjával élnek.

Férfiaknál pl. arról is, hogy nekem kezd el udvarolni, vagy engem dicsérget, miközben szembe állít képzeletben a párjával, hogy : "mert bezzeg az asszony...". pl ez is egy elég gusztustalan dolog. Szóval hallható, hogy nem tiszteli.

Nőknél még egyszerűbb észrevenni, általában konkrétan áradoznak más pasikról, miközben a szemük az égbe tekint.

2014. aug. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én a legtöbb ismerősömről úgy érzem, hogy nem az igazi mellett van jelenleg! Lerí, hogy nem boldog a kapcsolatuk, de kívülről nagyon próbálják annak feltűntetni. De lehet mégsincs igazam, mert akiknél a válás is már a szóbakerült 3éve, azok is még mindig együtt vannak...


Nem tudom.Annyira nehéz kívülállóként szerintem ezt megmondani! Maximum annyit lehet megállapítani, hogy nem egymáshoz valóak, de azt, hogy mennyire gondolják az igazinak a másikat, az nem derül ki szerintem.

2014. aug. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!