Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ha már nem az első esküvő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már nem az első esküvő, akkor gáz/illetlenség/ciki fehér ruhát felvenni?

Figyelt kérdés
2010. jún. 14. 14:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%
én nem vennék fehéret...mondjuk drappot...vajszínt...ilyenek...gáznak nem gáz, illetlenségnek nem illetlenség csak nem szokás...
2010. jún. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
81%
vallási szempontból nem illik. DE. ha templomban nem esküdtök, akkor igazából a te ízlésed a mérvadó. azt viseld, amelyiket szeretnéd. én második esküvőre nem mernék fehéret felvenni. inkább vmi krémszínt, hasonló elengáns szabással, hosszú fazonnal...
2010. jún. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
87%
Ma már szerintem ezt nem veszik olyan komolyan. Azt is szokták mondani, hogy a második esküvőnek sokkal szolidabbnak kell lennie, ha az első nagy volt. De engem nem érdekelne az ilyesmi.
2010. jún. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
77%
szerintem a mai világban ez már annyira nem helytálló, megtanultam, h vannak emberek akik azért bántanak, mert nincs jobb dolguk.....nekem az első esküvőm nem jött össze, ha másodszorra is férjhez megyek szeretnék fehér ruhát.....mert én abban érezném jól magam és aki szeret, márpedig akit meghívok az ugye azért jön el, nem gyűlölködni....az nem fogja számolgatni az esküvőim számát.....ha feszengesz, nem érzed jól magad egy fehérben, akkor tényleg ne.....de én nem vennék fel egy "koszos" fehéret, h megfeleljek a náncsi néninek
2010. jún. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
87%

A fehér ruha anno a tisztaságot, az érintetlenséget képviselte. Persze már egy ideje nem divat várni a szexszel a gyűrűcseréig, de még mindig az első templomi esküvőre vesznek fel csak fehér ruhát.

Viszont ha szeretnél fehér ruhában esküdni, akkor hajrá, érezd jól magad, az a ti napotok! Viszont lesznek, akik furcsán néznek majd rád...

2010. jún. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
76%
vegyél olyat amit szeretnél. Ez a te napod és szerintem teljesen mindegy, hogy mit illik, vagy mit nem.
2010. jún. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
75%

na akkor én vagyok a kakukktojás, az első esküvőm gyors ötlet volt, megvettem az első ruhát, ami fehérkés volt, de nem hófehér, nem volt templomi esküvő, de még lagzi sem, csak egy ebéd.....

én rájöttem h nem erről álodoztam 6 éves korom óta, el is váltunk (nem ezért).....a következő esküvőm nagy lesz, fehér ruha, templom és egy olyan férfi akinek ez szintén fontos és egy életre fog szólni

2010. jún. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
26%
mondom, vannak akik csak lepontozni tudnak, biztos h lesz akinek nem tetszik.....de ezek le vannak......
2010. jún. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek az előttem szólókkal. A lényeg, neked mi tetszik, te mit szeretnél!!A többi nem fontos.Lehet fehér is, esetleg nem a klasszikus fazon/ hosszú,abroncs szoknya/, hanem valami elegnás, visszafogottab fehér alkalmi jellegű ruha. Gratulálok,sok sikert kivánok!
2010. jún. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

és ha valaki nem az alakjához illőt vesz fel az első házasságán? akkor meg nem fogják fúrni, mert első házasság? ugyan már!!! mindig is voltak lesznek, gonosz emberek!

van aki azt veszi észre h milyen szép pár és mennyire jó nézni őket, van aki a ruha szinét elemezgeti?????

mellesleg a legtöbb ruha nem hófer, de hófernek látszik önmagában, csak egy másik mellett tűnik fel a különbség, ha ilyet veszel/bérelsz akkor mi van? bizonygatnod kéne, h hello ez törtfehér???

2010. jún. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!