Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Esküvőre illetlenség ha fehér...

Esküvőre illetlenség ha fehér felsőben megyek vendégként?

Figyelt kérdés
Az esküvőre hívott el egy távoli kollégám. Viszont már nem volt sok időm ruhát nézegetni és helyben ami tetszett az ilyen színben volt. Gáz, ha ebben megyek? (Mindenütt azt olvasom hogy nem illik) Fekete nadrágban lennék hozzá.
2015. jún. 5. 13:25
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
80%
Ha valamilyen erősen hangsúlyos/ színes nyakláncot, karkötőt, fülbevalót stb. veszel hozzá, akkor szerintem még jobb. A feketéhez és a fehérhez gyakorlatilag bármi illik, tudsz válogatni, és akkor nem a fehér felsőd lesz a középpontban, hanem a kiegészítők. Pl. egy nagyobb bronzszínű fülbevalóval a legkevésbé fogsz bárkit is menyasszonyra emlékeztetni, sőt még jól is passzol :)
2015. jún. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
78%
Esetleg tegyél hozzá egy másféle, élénk színű kendőt, ami a feketéhez és fehérhez is passzol.
2015. jún. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
52%

Törtfehéret lehet felvenni. Legjobb, ha valamilyen színesebb fülbevalót, láncot veszel fel, esetleg a kiskabátod színes. A fekete-fehéret sokan komornak, túlságosan hivatalosnak tartják, ennek oldására is jó valamilyen színes kiegészítő.


Amúgy meg az, hogy nem viselünk teljesen talpig fehéret az esküvőn ma már illem és nem annak a kérdése, hogy mit sejtünk/tudunk a menyasszonyról.

2015. jún. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
87%

Az illem nem azt diktálja, hogy semmi fehér nem lehet rajtunk. Csak tiszta fehérben nem illik menni. Fehér felső, fekete nadrág mehet.

Hacsak nem fekete nadrágban lesz a menyasszony, de azt kétlem.

2015. jún. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
78%
Rengeteg nőt látok esküvőkön kosztümben és fehér blúzban, vagy szoknya/nadrág és fehér blúz, szerintem csak a tiszta fehér nem illő.
2015. jún. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
84%

Mehetsz nyugodtan. Az lenne gáz, ha hófehér nagyestéjit viselnél.


28 N

2015. jún. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
38%
Aki lepontozott az fellapozhatna egy illemkódexet -,-
2015. jún. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
76%

Rossz helyre tetted a kérdést. :D Én nemrég kérdeztem meg hasonlót az esküvő kategóriában (ahol egyébként a helye lenne), ott egyöntetűen azt válaszolták, hogy a fekete-fehér oké.

http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__eskuvo..


Apró gondolat: ha tényleg nem vagy biztos abban, hogy jó ötlet, amit gondolsz, azt hiszem, ne itt kérdezz :D

2015. jún. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem semmi baj ezzel a szerkóval. Tegyél fel hozzá egy színes, mintás selyemkendőt, esetleg brosst, selyemvirágot tűzz rá (attól függ, milyen szabású, díszítésű a felső) és kész.
2015. jún. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
85%

Könyörgöm emberek, nem fehér ruhában akar menni, hanem fehér blúzt venne fel..


Tesóim esküvőjén sokan voltak fehér blúzban. Mellé van aki színes/ fekete szoknyában/nadrágban volt.


Nem egy hófehér ruhát akar felvenni, hanem egy fehér blúzt egy fekete nadrággal. Akit menyasszonyként ez zavar azzal komoly bajok vannak.

2015. jún. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!