Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normális ha a...

Szerintetek normális ha a családom felnőtt létemre csesztet, hogy nem vagyok megkeresztelve?

Figyelt kérdés
Egyáltalán nem vagyok vallásos, nem hiszek az ilyen dolgokban, a családom mégis időről időre felhozza, hogy mi az, hogy nem vagyok megkeresztelve, "minden normális ember meg van". Ehhez képest ők nem úgy viselkednek, mint ahogy azt a keresztény tanok mondják.

2015. jún. 6. 17:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
abban az esetben ha cseszegetnek ezért akkor igenis csak magukat szólják le, hisz ha eleve ennyire akarták volna akkor megkeresztelnek kicsiként(ez még nem jelenti azt hogy köteles vagy templomba járni felnőttként, megkeresztelve is eldöntheted miben hiszel/nem hiszel).
2015. jún. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
61%
ja és attól nem akadsz ki hogy nagy gyereket cseszegetnek hogy miért nincs megkeresztelve fuck logic XD
2015. jún. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Ki itt a nagy gyerek? Nem értem. Amúgy de, kiakadok. A vallásról az egyén döntsön, ne más.
2015. jún. 7. 21:28
 14/14 anonim ***** válasza:
talán 6 hetes korban kell megkerseztelni a gyereket ha jól tudom..vagyis van rá valami szabály, hogy mikor szokás . és ha ez el is marad, kiskorban szokták megkeresztelni a gyerekeket. felnőttkorban akkor , hogyha megtértél. magukat kéne hibáztatni a szüleidnek, lett volna lehetőségük megkeresztelni téged amíg kicsi voltál.
2015. júl. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!