Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan értessem meg anyámmal,...

Hogyan értessem meg anyámmal, hogy nem fogok megnősülni?

Figyelt kérdés

Van lakásom, kocsim. Tudok főzni, mosni, takarítani. Önellátó vagyok.

Nőt mindig találok magamnak. Miért nősülnék?



2015. jún. 7. 19:24
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
Majd fogsz,ha akarsz.Addig éld az életed.
2015. jún. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
31%
Sehogy. Az anyák már csak ilyenek. Unokára vágynak, és arra, hogy a fiacskájuk jó "kezekben" legyenek.
2015. jún. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%

A te döntésed, hogy nősülsz-e vagy sem. Anyád előbb-utóbb elfogadja a döntésedet, bár az indokaid valóban nem azt támasztják alá, hogy fölösleges nősülnöd. Egy értelmes, másokat (nemtől függetlenül) egyenrangúnak tartó férfi nem azért akar nősülni, hogy legyen, aki főzzön, takarítson, mosson rá.

Arra kíváncsi lennék, hogy a "nőt mindig találok magamnak" nálad pontosan mit jelent. Alkalmi kapcsolatokat? Mert amíg erre van igényed, addig tényleg jobb, ha nem nősülsz. Arra azért figyelj, hogy az alkalmi partnereidet ne használd ki.

2015. jún. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%

Soha ne mond, hogy soha.


Én nőként ugyanígy gondoltam, tartottam is magam hozzá, de 37 évesen olyan szerelmes lettem, hogy igent mondtam :)

2015. jún. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
59%
Hát amíg így gondolkodsz, addig jobb is, ha nem akarsz megnösülni, elég éretlennek tünsz, mármint ha neked a feleség "arra való", hogy legyen, aki mos-föz-takarít meg lefekszik veled. Egy párkapcsolat ennél jóval több!!!!
2015. jún. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
88%
A haverom is így gondolta 45 éves koráig.:-) Most másfél éves a trónörökös, és odavan a feleségéért.:-)
2015. jún. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
87%
Nincs azzal gond, hogy így érzel. Csak ne használd ki a partnereidet. A leggerinctelenebb dolog a világon, mikor azzal hitegetik a nőket, hogy majd elveszik, csak hogy legyen kit dugni.
2015. jún. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha önellátó vagy és elvagy így, akkor miért is kéne anyádat győzködni?

A nőknek ne hazudd azt, hogy komolyat akarsz tőlük.

Meg hülyeség kijelenteni, hogy úgyse fogsz megnősülni. Lehet hogy meg fogsz, lehet hogy nem. Kérd meg anyádat hogy hagyjon a témával, majd alakítod az életed ahogy akarod, felnőtt ember vagy.

2015. jún. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!