Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan értessem meg egy 8...

Hogyan értessem meg egy 8 általánossal rendelkező nagymamával, aki már 14 éves kora óta dolgozik, hogy nem tudok egyetem mellett munkát végezni?

Figyelt kérdés
Nagy konfliktus van a családban ugyanis én állítólag lusta, semmirekellő vagyok, mert 20 évesen még nincs munkám és amúgy is drága a taníttatásom és még minimum 4 évig ez az állapot fog fennmaradni, csak nyaranta tudok 1-2 hónapot egy kis diákmelóval pénzt szerezni.
2015. ápr. 21. 20:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
65%
Miért kellene vele megértetni?
2015. ápr. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
62%

Drága a taníttatásod? Azért állami szakon és koliban annyira nem vészesek a költségek.


Ne mondj semmit, ne vitázz mamával, ezt ő úgysem érti meg, talán nem is akarja.

2015. ápr. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
85%

Hasonló helyzet volt a családomban.

Miután az illető letette a diplomát (gyógyszerész lett)

a nagyik egyből tapsoltak,hogy kisunokám ügyes vagy,de sokat keresel stb. Úgyhogy ennyit erről :)

2015. ápr. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
84%
Sehogy,hagyd a francba.
2015. ápr. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
21%

Attól függ, hány éves és hol nőtt fel és a dédnagymamád vagy a nagymamád vagy az üknagymamád?

Többet kéne tudni ehhez.

2015. ápr. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
16%

Ne akard vele megértetni.

Bár arra azért kíváncsi lennék, hogy miért is nem tudsz diákmelót végezni egyetem mellett?

2015. ápr. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
74%

Utolsó!

Talán mert sok az elvárás,az előadás a tanulás!

2015. ápr. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
93%

7: Igen, szakfüggő. Van olyan főszak, amin heti 25 óra van, van, ahol a duplája - rengeteg beadandó házival. Vegyészmárnökök este 9-ig vannak a laborban az első 2 évben, és minden héten nagydolgozat több tárgyból emellett, aludni sem tudnak. Építész szakokon még bent is alszanak a tanteremben, mert hazamenni sincs idejük.:)

volt lehetőségem mindenféle szakba beleismerkedni..:)

2015. ápr. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem az egyetlen hely, az az orvosi, ahol nem lehet suli mellett dolgozni

DE nem mindenki tud, más mellett sem.

Vegyészmernökök sem minden nap vannak 9ig, plusz 2. Félévben azért általában van rugalmasság az örarend összeállításakor. Ha do,gozni nincs is idő hétköznap, tanulásra van, így hétvégén lehet dolgozni( bár a vasárnapo zarvatartás ezt jól megboritotta)


Viszont ez nem is lényeg, mindenkinek magának kell eldöntenie, hogy neki belefér-e a munka, mert AZ ELSŐ A TANULÁS, ha a rovására menne, akkor inkább ne, felesleges, ha nem kell a megélhetéshez.


Masrészt nagyon bicskanyitogató, haogyan a nagyszülőd tanultságárőo nyilatkozol. / ezt emeled ki/

Mindeközben semmi köze a tanultságbak az intelligenciához, vagy ahhoz, hogy megérti-e, hogy neked nem fér bele az energiádba és tán idődbe sem a diákmeló.

Tapasztalatból mondom, nekem a 6 elemit végzett nagymamám aggódott a legjobban, amikor solgoztam suli mellett.


Nem tudhatod, hogy a szüleid panaszkodtak-e neki, hogy nem igazán bírják, és ő így prőbál rád hatni..

(Aztán lehet csak egy harpia, nem ismerem ;) )


Miert okoz konfliktust? A szüleid vele értenek egyet, ha nem akkor ?

2015. ápr. 22. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
12%

Nem tudom itt ahol mi elunk minden egyetemi diaak dolgozik min hetvegen es senki nem a szuleivel el.

U.n. tanulohazakban laknak minden szobaban mas diak konyha furdo kozos.

Alt vendeglatas promotie burger korhazakban dolgoznak.

Lehet a magyar diak el van kenyeztetve.

2015. ápr. 22. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!