Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék beszólni a...

Hogyan tudnék beszólni a bátyámnak a barátnőjével kapcsolatban, aki 12 évvel idősebb nála?

Figyelt kérdés

A tesóm valahogy soha nem talál korban hozzá illő partnert magának (illetve talál, csak az nem érdekli őt -.-)


A múltkor is egy 10 évvel fiatalabb lánnyal jött össze.


Ilyenkor elég egy-két jó beszólás, elgondolkozik, belátja, hogy igazam/zunk van és dobja a lányt.


Most viszont semmi nem jut eszembe.


A mostani lánynak (jajj, bocsánat: *asszonynak) most lesz a szülinapja és tesóm tőlem kérdezget, hogy mit vegyen ennek a drága hölgyeménynek.


Mit tudnék neki beszólni amivel rájönne, hogy nem hozzávaló ez a mostani párja?


Én gondoltam olyasmire is, hogy: "Pelenkát, mert ilyen korban már jól jöhet. Tudod, a vizelettartási problémák ... ;) "

Viszont ezt egy kicsit durvának tartom :P

(Bátyám 27 éves)


2010. febr. 27. 20:47
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem simán csak mondd el neki, ha szerinted nem hozzávaló :) Egyébként nah, felnőtt ember, ha szereti ezt a nőt, akkor semmi gond, lehet ő rendes attól, hogy idősebb a bátyádnál. :)
2010. febr. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 A kérdező kommentje:

Ez a nő egy szemét :D

Csak a szex miatt van tesómmal :D

És egyébként már próbáltunk beszélni a fejével. Hiába.. :/

2010. febr. 27. 20:50
 3/62 A kérdező kommentje:
Tehát várom a frappáns beszólásokat ;)
2010. febr. 27. 20:51
 4/62 anonim ***** válasza:
89%

Na én pont annyi idős vagyok, mint a bátyád barátnője.

És - nem fogod elhinni - nincsenek vizelettartási problémáim!

Milyen alapon szólsz bele a bátyád dolgaiba?? És ha ő pont ezzel a nővel érzi jól magát... fáj ez neked?

Semmi közöd nincs hozzá, és a helyükben ezt minél hamarabb a tudtodra adnám.

Biztos van mivel foglalkoznod, kösd le magad a saját dolgaiddal, barátaiddal!

2010. febr. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 anonim ***** válasza:
93%
Miért fáj neked,ha csak a szex miatt van vele a nő?Szerintem nem kellene beleszólnod a szerelmi életébe.Ha a pénzét szedné el vagy "rabszolgának" használná,akkor más lenne.De hogy kivel kamatyol a bátyád,neked ahoz semmi közöd.
2010. febr. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 anonim ***** válasza:
83%

Ha ennyire "érett" vagy, akkor nehezen hiszem el ,hogy valóban átlátod a kapcsoaltukat...


Egyébként a múltkor már egy hasonló kérdésnél bemásoltam egy viccet (és ezen kérdés színvonalához is illik)


"Cirkusz érkezik a faluba. A bohóc minden este kihív egy önként jelentkezőt a porondra és megkérdezi:

- Mondja kend, maga a szamár eleje?

- Nem.

- Akkor maga a szamár hátulja?

- Nem.

- Netán maga a szamár közepe?

- Nem.

- Akkor kend maga a szamár!

Így megy ez minden este. Teljes a falu szégyene. Végül elhatározzák, hogy ez így nem mehet tovább, szólni kell Józsi bácsinak, a tréfák és frappáns visszavágások nagymesterének, csak ő mentheti meg a falu becsületét.

Eljön az utolsó előadás. A bohóc kihívja a porondra Józsi bácsit, a tréfák és frappáns visszavágások nagymesterét.

- Józsi bácsi, a tréfák és frappáns visszavágások nagymestere, maga a szamár eleje?

- Nem.

- Akkor Józsi bácsi, a tréfák és frappáns visszavágások nagymestere, maga a szamár hátulja?

- Nem.

- Akkor netán Józsi bácsi, a tréfák és frappáns visszavágások nagymestere, maga a szamár kozepe?

- Nem.

- Akkor hát Józsi bácsi, a tréfák és frappáns visszavágások nagymestere, maga a szamár.

- Hm... Tudod mit Bohóc! A k*rva anyádat!"

2010. febr. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 anonim ***** válasza:
97%

Mégis mi közöd van ahhoz,hogy a bátyád kivel jár?!?!

Kapj már a fejedhez!

2010. febr. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 A kérdező kommentje:

Mint már írtam: ez a nő egy szemét, amit csak a tesóm nem lát.

Ha éppen menstruál a csaj, akkor át sem jön és a bátyám sem mehet hozzá, mert szerinte úgy felesleges találkozniuk.

Nincs közös program ami egy napos.

Max. ha reggeltől estig van és olyan helyen, ahol szexelhetnek.


Jajj.. és azt el ne felejtsem, hogy le is húzza a bátyámat. (Tehát fizetteti vele a műkörmöst, a fodrászt, meg minden hülyeséget, amit az én drága bamba tesóm szó nélkül fizet, mivel a drága csajszinak akkora mellei vannak, mint a feje.)


És elnézést kérek az ilyen korú nőktől, nem őket akarom megbántani.

2010. febr. 27. 21:00
 9/62 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy nem vagyok elég érett hozzá.

De ennyi erővel az anyukám, az apukám, a nővérem és az ő vőlegénye sem az.

Mivel szerintük sem mehet így tovább.

2010. febr. 27. 21:03
 10/62 anonim ***** válasza:
48%
kis csitri vagy, ne avatkozzál bele.
2010. febr. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!