Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen kapcsolatban vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen kapcsolatban vagytok az exetekkel/exetek új barátnőjével, barátjával?

Figyelt kérdés
Nálam az a helyzet, hogy az exemmel nagyon jó barátok maradtunk, minden nap találkozunk, beszélgetünk; a barátomat ez nem zavarja, de az exem "új" barátnője - 3 hónapja vannak együtt - furán viselkedik, amióta kiderült, hogy volt köztünk valami. 20/L Nálatok mi a helyzet?
2011. ápr. 8. 23:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Nálam majdnem verekedtek a csajok... Jó volt, élveztem... 22F :)
2011. ápr. 8. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mi osztálytársak voltunk az exemmel, és mostanra olyan a viszonyunk, mintha soha nem is jártunk volna- csak osztálytársként tekintünk egymásra. A barátom is exosztálytársamként tekint a srácra, és az ő új barátnője is, mivel a lányt én régebb óta ismertem, mint a srácot :D Szóval nálunk egyáltalán nincs ebből probléma, már egyikőnk se tekint ÚGY a másikra. 20/L
2011. ápr. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
én is nagyon jóba vagyok az exszel. a barátnője nem tudja. ahogy az én barátom se, aki mellesleg exem haverja. mmint tudják h jóba vagyunk, cska azt nem h mennyire. legjobb barátom az exem. mindent tudunk egymásról.
2011. ápr. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Évek óta egyiket sem láttam.Nem is kell,mert van bnőm.

Ha nem lenne és nagyon nőhiányban lennék,akkor esetleg összefutnék velük egy kóbor numerára a régi szép idők emlékére.

2011. ápr. 9. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én még nincs 2 hónapja hogy szakítottam, illetve szakított velem a volt barátnőm. Egyáltalán nem vagyunk semmilyen viszonyba, nem is láttam azóta,nem is beszéltem vele, egy sms meg egy e-mail volt amit ÉN küldtem neki. Ő semmit. Ennyi volt. De nagyon furcsa hogy a szakítás előtt nem sokal szex, meg bújás, meg minden ment aztán egyik percről a másikra semmi. Furcsa.
2011. ápr. 9. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én nem tartom velük a kapcsolatot, nem is hiányzik, hogy beszéljek velük. Az egyikük távkapcsolat volt 4 évig tartott, megcsalt a másikuk meg érzelmileg szegény, lelkisérült srác aki jól tudott udvarolni, az csak 3 hónapig tartott. Ha felvesznek közösségi oldalra ismerősnek visszajelölöm őket, ha felköszöntenek szülinapom vagy névnapom alkalmából akkor megköszönöm, de én ezt nem viszonozom. Végre most van egy igazi komoly kapcsolatom 3 éve élünk együtt.

25N

2011. ápr. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nem beszélek vele, amióta kiderült, hogy b u z i
2011. ápr. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 essney ***** válasza:

az előző fiúmmal alig jártunk, én szakitottam vele, mert a legjobb barátom volt, és én nem szerettem úgy mint ő engem, és nem akartam elvesziteni... aztán miután neki is megmondtam rájöttem hogy tévedtem:/ de addigra már azt hittem hogy utál, és mint utólag kiderült ő is ugyanezt rólam, úgyhogy kerültük egymást... én gyorsabban túltettem magam rajta, mint ő rajtam (elvileg még egy évvel az eset után is engem szeretett) nem sokat beszélünk azóta, de most mintha mégis kicsit jobban kijönnénk:)

a barátnőjéről meg annyit hogy jóban vagyok vele, de csak azután tudtam meg hogy volt köztük egyáltalán bármi is, miután már szakitottak >.<"

:D

2011. ápr. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én nem tartom egy exemmel sem a kapcsolatot.

Lehet, hogy túl maradi a felfogásom, de felesleges lefutni ezeket a jópofi köröket. Akivel együtt voltam azt szerettem is, ebböl adódóan nem volt sok kapcsolatom, de annál tartalmasabbak és egy hosszabb idö után Nekem nem megy a barátság.

2011. ápr. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!