Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randizzak olyan sráccal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randizzak olyan sráccal, akinek az van kiírva iwiw-jére, hogy kapcsolatban, és közös képek vannak fent a barátnőjével?

Figyelt kérdés

A lánynál is az van, hogy kapcsolatban, és nála is vannak fent közös képek. Alájuk van írva, hogy Egyetlenemmel, Édesemmel. A srác azt mondja, hogy szakítottak, ezt a barátai is megerősítik. De engem ez azért zavar. Ha lezárta magában ezt a kapcsolatot, akkor miért nem törli le a képeket?

Vagy csak túl dramatizálom a dolgokat?


Vélemények?


Köszi a válaszokat előre is!


2009. ápr. 1. 20:04
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Én nem randiznék igy vele.Szerintem beszélj vele hogy akkor vegyék le a képeket mert ez igy elég félre érthető.Ki tudja lehet hogy két vasat tart a tűzben..
2009. ápr. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Én a helyedben szerintem várnék még egy kicsit, a hivatalos "randival", inkább csak MSN-en vagy baráti találkozóként találkoznék vele, ameddig nem tisztázódik rendesen a dolog. Nem hiszem, hogy szólnék, hogy szedje le, és akkor találkozhatunk. Neki kell éreznie.
2009. ápr. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
54%
Viszont vannak, akik meg nem foglalkoznak annyit az iwiwwel, és simán lehet, hogy azóta be sem lépett, vagy csak szimplán lesz@rja. Ha emiatt nem randizol vele, lehet, hogy pont a neked való pasitól esel el.
2009. ápr. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
Az iwiw nem személyi igazolvány...
2009. ápr. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Minden nap legalább egyszer belép, mert lehet látni az utolsó belépés idejét. Csak nem szeretném, hogy beleesek (mert sajnos hamar leszek szerelmes), aztán úgy dönt, hogy mégis visszamegy a volt barátnőjéhez. De akkor azt hiszem, most még egy kicsit óvatos leszek, és reménykedek, hogy tényleg csak kint felejtette a képeket.

2009. ápr. 1. 21:20
 6/9 anonim ***** válasza:

Elég összetett dolog ez. Ahogy az előttem szóló írta, az iwiw nem személyi igazolvány. Nekem is volt, hogy elkerülte a figyelmemet, hogy iwiwen aktualizáljam az adatokat.

Nyilván gyanúsabb, ha az illető nagy iwiw-mániákus, és mégis minden arra utal, mint ha járnának. Szerintem beszélj vele, hogy téged ez zavar, hogy ott még mindig járnak, lehet, hogy tényleg csak elfelejtette. Ki tudja, lehet csak levelezni jár iwiwre, nem is nézi, milyen képek vannak kint.

Na, ha ezután sem változtatja meg, akkor már lesz ok aggódni.

2009. ápr. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én tuti nem randiznék vele amig nem törölte le.mért vannak még ott a képek??és a csajnál?akkro még tuti nincs vége a dolognak..én amint szakítok azonnal kitörlök mindent(persze ha volt fenn vmi kép).kérdezz rá!!
2009. ápr. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én valamikor úgy vagyok hogy még az msn-ről se szedem le a szívecskéket pedig arra aztán tényleg mindennap belépek
2009. ápr. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem addig ne randizz vele amíg nem tiszta a kép elötted illettve nem szedik le az édes kis képecskéiket!

Az ilyen srácokkal vigyázzni kell nagyon. Ha nem akarsz másodhegedűs lenni nem foglalkozz vele.

2009. ápr. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!