Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek? 20év házasság...

Mit tennétek? 20év házasság után váltam el, mert a férjem kiment külföldre dolgozni és összejött egy fiatal lánnyal. Ő többször mondta menjek, de az idős beteg szülök miatt nem tudtam, és még most sem tudnék.

Figyelt kérdés
A fiam már kint van vele lassan 2 éve, mi a lánnyal itthon.Volt neki is nekem is kapcsolatom az elmúlt évek alatt, de másfél éve egyedül vagyunk mindketten.Sokat beszélgetünk mostanában és felmerült, hogy újra próbáljuk meg, egyenlőre még nem tudok menni,mert az anyukám ápolásra szorul. Szerintetek van értelme? És ha addig talál valakit?
2015. jún. 9. 11:35
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
66%

Ja, hogy egy ideje unja a maganyt es visszatancolna?


Az is eleg gaz, hogy azon kell aggodnod, hogy mi van, ha visszafogadod, de amig nem tudsz utana menni, addig talal mast...


Jol tetted, hogy anno elvaltal. De 1,5 ev magany meg ne tegyen annyira ketsegbe esette, hogy eldobva minden meltosagod es buszkeseged, visszamesz egy ilyen link alakhoz!


Attol, hogy valaki nem talal jobbat, meg nem jelenti azt, hogy el kell fogadnia a sz*rt.

2015. jún. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
86%
Akarsz Te menni egyáltalán? Kifogások...Megvárod, amíg elfogynak körülötted az emberek, eljár feletted is az idő, elhalasztasz minden lehetőséget és akkor majd lesz miért sírni... Anyukádat miért ne vihetnéd? Ő sem kérheti tőled, hogy maradj itt és legyél mártír, áldozd fel magadat. Vagy gyorsan lefolyó súlyos betegsége van, ami rövid idő belül elviszi? Ha nem, akkor komolyan elgondolkodnék a jövőmön, mert nekem is csak egy életem van, neked is.
2015. jún. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
46%

Hát nem tudom, én nem jönnék ezek után vele össze. Persze, sokáig voltatok együtt, természetes, hogy tudtok miről beszélgetni, de ő döntött így, hogy összejött egy másik lánnyal.

Feltételezem a lány dobta ki őt és nem fordítva.


Csak mondom, hogy anyukáddal is kimehetnél külföldre, ha szeretnél. Persze bonyodalmas lenne kivinni, és előtte be kéne rendezni neki a szobát mielőtt megérkeztek.De megoldható, a családunkban volt rá példa.

Szóval ez ne tartson otthon, de nem tudom mennyire jó ötelet hozzá visszamenni. Kéne ehhez előtte találkozni, így nehéz eldönteni.Ha annyira akarja jönne haza hozzád találkozni stb..

2015. jún. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Anyukám közel 80 éves, nehezen mozdulna, ellátásra szorul.Egyébként fél évente haza jön? de ez a párnap elég kevés így.
2015. jún. 9. 11:54
 5/20 anonim ***** válasza:
77%

Csak te tudod ápolni a szülőt? Nincs testvéred? Akkor meg tudnátok osztani a gondozást, hogy gyakrabban láthassátok egymást a férjeddel vagy újra egyesítsétek a családot és utána menj, ha ezek után még szeretnél.

Fél évente egyszer találkozni nem megoldás - olyan, mintha csak papíron lennétek házasok. Ha nem tudjátok megoldani, hogy többet együtt legyetek, akkor nem "foganám vissza", valószínű, hogy megint fog találni valakit.

2015. jún. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
59%

Nincs értelme. Ő nem jön haza, te nem tudsz kimenni. Akkor mégis hogy képzelitek a kapcsolatot?

Eleve nem lehetett egy stabil kapcsolat, ha te helyhez voltál kötve, ő meg lemondott rólad egy külföldi munkalehetőség miatt.

Olyat keress, aki inkább család-, mint karriercentrikus.

2015. jún. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 acelsziv ***** válasza:
95%
kettest lepontoztátok, pedig igaza van.
2015. jún. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
70%
Ha szeretném még, kimennék. Jobb lenne, mint arra várni, hogy anyu mikor patkol el.
2015. jún. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
49%
Én sem értem a lepontozást, amit a 2-es meg a 6-os kapott.
2015. jún. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
81%

Nem bantasbol mondom, de ennek a kapcsolatnak akkor lett vege, mikor te nem mentel utana, pontosabban mikor egy ilyen komoly dontest (hogy o kimegy) nem egyutt hoztatok meg.

Vagy egyutt mentek, vagy egyutt maradtok, ennek a hazassagnak ott lett vege, hogy nem igy tortent.

2015. jún. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!