Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy reagálnátok a férjetek...

Hogy reagálnátok a férjetek exének a "próbálkozásaihoz"?

Figyelt kérdés

Már 6 éve nincsenek együtt.

Mióta megszületett a babánk azóta került a képbe.

Azóta mondvacsinált indokokkal keresi fel a férjem.

Mindig kitalál éppen valamit.

A legutóbbi, hogy régi közös képeket keresett a férjemen mert azokat akarta nézegetni.

Majd megsértődött mert a férjem már régen kidobta őket.

Ezek után engem keresett fel levélben és küldött el melegebb éghajlatra.

A férjem is igyekszik kezelni a helyzetet, nem válaszolni neki stb.

Én is türelmes ember vagyok de kezdek pipa lenni, főleg a megkeresése után.

Ti hogy reagálnátok?



2015. jún. 1. 15:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
82%

Megmondanám neki, hogy feleslegesen teper, és hagyja békén a családomat.

A férjemet is megkérném, hogy határozottan küldje el, építse le.

2015. jún. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
52%

46%-os , biztos hogy ugyanarra a kérdést olvassuk?


kérdező, az fontos lenne, hogy mennyi ideig volt együtt vele a párod, van -e közös gyerekük. amennyiben nincs, úgy gondolom, hogy semmi nem köti őket össze. le lehet tiltani a közösségi oldalakon, telefonhívásaira nem válaszolni.

én úgy gondolom, hogy 6 év után elfogadhatta már a tényt,hogy összeházasodtatok, gyereketek is van.. szóval nem kell itt finomkodni.

mondom ezt úgy, hogy én is voltam ilyen exbarátnő.. de akkor kb fél év telt el, nem 6. szóval ne foglalkozzatok vele, ne reagálj te se a levelére, ha mégis megkeres.

ha nagyon messzire megy akkor meg a szolgáltatónál kell megbeszélni, hogy nem fogadtok tőle hívásokat. vagy új telefonszám, de ezt csak akkor, ha nem száll le rólatok

2015. jún. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
49%
#1, #5 mi van, már nem lesz több szappanopera ma a TV-ben, hogy itt vádaskodsz a kitalált hülyeségeiddel?
2015. jún. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
55%
Kérdező: nincs ok aggodalomra szerintem, ha a férj jól kezeli ezeket a helyzeteket. A leírásod alapján ez így történik. A csajszinak pedig egyszerűen megmondjátok, amikor legközelebb felkeres, hogy ha így folytatja, feljelentitek zaklatásért.
2015. jún. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
19%

6.vagyok

értem úgy, hogy ne hívosgálja férjed se, hogy álljon le.

egyszerűen ne reagáljatok az üzeneteire, hívásaira. a 10. vagy 20. ilyen után rá fog jönni, hogy ezzel csak magát alázza meg.

2015. jún. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Középiskolai kapcsolatnak indult.

4 évig voltak együtt, egy eljegyzés volt köztük de ugye nem lett belőle semmi.


Nem akartunk ilyen drasztikus lépésekhez folyamodni de lehet, hogy nem marad más megoldás.

2015. jún. 1. 15:57
 7/19 anonim ***** válasza:
81%

A 46%-os mindig be van lőve vagy nyomva,meg lehet figyelni sok kérdésnél.

Kérdező : féltékeny az ex,semmi több :) Talán arra is rájött hogy vmiben hibázott,mégse kellett volna szétmenni,nem talál normális párt magának.Nálunk még csak most kezdődik ez,hogy tudatosult benne hogy esküvő lesz,eddig csendben volt,gondolom azt hitte hogy soha az életben nem lesz esküvő.Nem kell vele foglalkozni,ne reagál semmire,annál inkább idegrohamot kap.A férjednek meg mondd meg,hogy álljon a sarkára,legyen határozott,hülyeségekre ő se reagáljon.

2015. jún. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
73%

Férfiszemmel kicsit sajnálom a nőt, gondolom férjed volt első és nagy szerelme, amíg nem volt gyermeketek reménykedett benne, hogy a mai kapcsolatok statisztikáiból kiindulva majd ha szétmentek, újra nála köt ki férjed.


A helyedben nem lennék túl rideg vele, mert azzal csak önigazolást adsz neki ahhoz, hogy belőled ellenségképet kreáljon, és még egy ilyen ellenséget sem kívánnék magamnak.

2015. jún. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
85%
Sem ő, sem én nem reagálnánk semmit. Soha, semmire. Majd megunja.
2015. jún. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
13%
Én a levél után megkérdezném, hogy mégis mi baja van. Utána megmondanám neki, hogy legyen szíves saját magának kialakítani egy életet, amivel foglalkozhat. Azért ő sem gondolta komolyan, hogy a régi képeket őrizgeti a férjed. Miután elmondta a problémáját, megkérni arra, hogy ne zaklasson titeket. Ezek után nem reagálni semmire.
2015. jún. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!