Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ismertek-e olyat, amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek-e olyat, amikor valaki ismét összejött a volt férjével (feleségével)? Ez meg hogyan lehet, nem tanultak a korábbi hibáikból?

Figyelt kérdés
Ismer-e valaki ilyen helyzetet? Ha egyszer már elváltak, azaz csalódnak egymásban, hogyan lehet egyáltalán lehetséges az ismételt bizalom?

2015. márc. 2. 17:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
79%
Nem biztos, hogy bizalomvesztés miatt lett vége a kapcsolatnak.
2015. márc. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
78%
Én ismerek ilyen párt. Hét év szünet és válás után újra összejöttek és össze is házasodtak. Jól megvannak már kb. 5-6 éve. Elmondásuk szerint rengeteg mindre rádöbbentette őket a válás előtti időszak, illetve amikor már ezek leülepedtek bennük. Mindketten változtak és ma már tudják kezelni a dolgokat, meg hát bölcsebbek is lettek.
2015. márc. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
54%

Hogy őszinte legyek, ezt én sem értem, bár lehet, hogy csak az általam ismert rossz példa miatt találom furcsának. Anyósomék játszák ezt már vagy 30 éve. Apósom jól elveri anyósomat, aki erre elválik. Eddig még érthető, de a válás kimondása után max fél év múlva megint összeházasodnak, mert apósom úgy megváltozik. 1-2 hét(hónap) nyugalom, majd apósom "váratlanul" megint agresszív lesz és minden indul elölről.


Most éppen házasok, de már megint megy a sírás, hogy goromba, kimaradozik stb. Igazából már komolyan sem tudom venni őket.

2015. márc. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
85%

Mi ujra osszehazasodtunk 25 ev utan

23 evig nem lattuk egymast soha nem talalkoztunk tobb ezer km volt koztunk es direkt nem kerestuk egymast.

DE mindketten felnottunk megvaltoztunk egesz mas emberek lettunk.

2015. márc. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
83%

1. Nem biztos, hogy elveszteték a bizalmat, sok esetben csak rájönnek, hogy nem illenek össze a mindennapokban.


2. Az emberek változnak, ahogy idösebbek lesznek, és elöfordul, hogy amikor érettebb emberré válnak, akkor jól kijönnek egymással.


3. Egyáltalán nem biztos, hogy a korábbi hibákat megint elkövetik, vannak ugyanis, akik képesek a saját hibájuból tanulni.

2015. márc. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
20%

Az egyik rokonom, meg a férje. Kígyót, békát, válást vágnak egymáshoz, mert megy a megcsalás mindkét részről. Szét is költöztek párszor, majd újra össze. Veszekedés az megy, megcsalás mindkét oldalon megy, a csaj még a férje ruháit is kidobálta (hetekig nem volt mit felvennie), aztán meg könyörgött hogy menjen vissza a férj, miközben az épp megcsalta.


Ez megy lassan 5 éve, amióta házasok. (A feleség már a házasság előtt is csalta) Hogy mi az értelme azt nem tudom. A nő nem szereti a férjét, ezt az egész család tudja. Ő maga vallotta be az anyjának. 1 héttel az esküvő előtt le is akarta mondani az egészet, aztán mégsem tette.


Amúgy nem izgat különösebben, csak a kérdés miatt jutott eszembe. Ha egész életükben boldogtalanul akarnak élni, az ő dolguk. Csak a nő gyerekét sajnálom, hogy ilyen családban kell felnőnie.

2015. márc. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Igen. A szüleimet. Fater többször megcsalta anyumat. Aztán amikor én 16 voltam, húgom 11...és éppen meghalt anyukám anyukája...kiderült, hogy ismét hónapok óta félrekúrogat. Amúgy sem volt jó a házasságuk. Fater sosem volt százas. Önző, egoista, csak az lehet amit ő mond...sokszor ordított anyummal semmiért. Szóval én azt mondtam anyumnak, hogy ne hagyja, hogy csak így megalázzák őt. Ezután elköltöztünk a családi házból , igen mi. A két gyerek és anyum. Mivel fater egy gyökér. Elváltak 17 év házasság után. Majd 10 hónapra rá....a ház eladás végett beszélniük kellett és úgy tűnt, fater megváltozott. Persze a 10 hónap alatt fater folyamatosan fenyegetőzött, hogy ha nem megyünk vissza, akkor kinyír minket, majd felgyújtja a házat és felköti magát. Mindegy..úgy tűnt, valóban megrogyott az elmúlt időszakban és rájött pár dologra. Közben velem nem tartotta a kapcsolatot, nem beszéltünk, semmi...felőle meg is dögölhettem volna. Szóval 10 hónap után ismét beszéltek anyámmal...anyum először az elmúlt időszak után, hajlott arra, hogy megbocsásson és visszamenjünk. Megkérdezett minkdet is. Nekem nagyon hiányzott a saját házunk...nem szerettem öregapáméknál élni egy kis szobában anyummal és húgommal. Akkor is és azóta is azt mondom, én csak a ház miatt mentem bele,hogy visszajöjjünk. Ha akkor másképp döntünk, sosem jöttek volna újra össze anyámék. Visszajöttünk. Az elején még tényleg úgy tűnt, fater pozitív irányba változott. Aztán pár év múlva, ismét összeházasodtak.... az elmúlt években pedig fater ismét egyre hüly.ébb és hüly.ébb. Konkrétan egy gyökér. De ismét házasok ugye... 30/nő
2015. márc. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
61%
20 év rossz házasság után elváltak, pár év múlva összejöttek, azóta is folyamatosan veszekednek, hetente megy a dráma a szakítással. Egyszerűen nem látják be, hogy teljesen ellentétes a természetük minden tekintetben. A gyereken csapódik le az egész.
2015. márc. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Két ilyen párral is találkoztam, de részleteket nem tudok.
2015. márc. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
41%

Ismerek, kettőt is...a két történet gyakorlatilag egyforma...


Középkorú házaspár, igénytelen feleség (az egyikőjük pl. kikérte magának, hogy ő ugyan nem fog szőrteleníteni csakmert az a divat 30 éve :D ), hisztis férj aki le sem szarja a családját (szóval egyik sem jobb a másiknál).

A férj félrelép, majd az asszony kidobja otthonról.

Az egyik elköltözött, remélte, hogy a szeretője utána megy, de nem tette, az ugrott a következő áldozatra. A másik esetben a férj a szüleihez költözött haza, 2 hónapig bírta a régi gyerekszobájában.

Mindketten visszaköltöztek később, mert az asszonynak hiányzott a bevétel, meg sértette az önérzetüket hogy elhagyta őket a férjük gyerekekkel. A férjek meg kényelmesek voltak, a kiszolgálás hiányzott nekik és féltették a megkeresett vagyonukat, aminek persze a fele ugrott volna váláskor + gyerektartás.


Most mindkét pár ott tart, hogy szenvednek egymás mellett, ki nem állhatják a másikat, de a külvilágnak tolják a "gyerekek érdekében" szöveget.

2015. márc. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!