Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elviselnétek, ha a párotok...

Elviselnétek, ha a párotok facebook oldalán az exe állandóan lájkolgatna és nyalna a párod családtagjainak?

Figyelt kérdés
Három éve külön ment a párom az exével mert a nő lecserélte ge őt egy másik pasira. Utána megbánta, szeretett volna kibékülni de a páromat már akkor nem érdekelte. Van egy közös kislányuk is. Az exe állandóan a családtagok képeit lájkolja, a párom oldalán is vannak képek a kislányról, azokat is lájkolja, plusz amiket írnak idővonalra a páromnak szülinapi-névnapi köszöntőt a gyereknek, azt is lájkolja meg kommenteli. Elegem van. Olyan mintha még mindig a családba lenne ez a nő.
2015. ápr. 25. 14:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
9%
írok privát
2015. ápr. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
75%
Mindig a családban is marad a közös gyerek miatt.
2015. ápr. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
84%
Kapaszkodj meg: mindig is családban lesz, lévén a parod gyerekének az anyja. Konkrétan mi a probléma azzal, ha lajkol meg kommentel? Tiltsd le, akkor te nem fogod látni. Amúgy hány éves vagy, 14?
2015. ápr. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
80%
Teljesen egyetértek a második kommentelővel. Közös gyermekük van, nyilván soha nem fog eltűnni a párod életéből, s nem is szabad eltűnnie a lány miatt. Ne legyél féltékeny, a párod téged szeret, ha nem így lenne, már nem lennétek együtt.
2015. ápr. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
51%

A kislány összeköti őket, és emiatt valamilyen szinten mindig is a párod élete része lesz, ezt sajnos meg kell tanulnod elviselni, ha pedig nem sikerül, akkor tovább kell lépned. Egyébként én pont ezért nem kezdenék soha olyasvalakivel, akinek van már gyereke, mert abból jó soha nem sül ki.

A párodnak esetleg felvetheted az aggályaidat, hogy megnyugodj, számára ez nem jelent semmit, de azt ne kérd tőle, hogy állítsa le az exét, egyrészt azért, mert az nagyon kicsinyes, másrészt pedig azért, mert ilyet nem kérhetsz, hiszen valóban a családhoz tartozik a közös gyerek miatt.

2015. ápr. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
86%
Igen, teljesen mindegy, hisz nem vele van, hanem veled. A gyerek meg örök kapocs, soha nem lesz már 100%-ig független.
2015. ápr. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
92%
A kérdező nem valami elégedett, szépen lepontozott mindenkit. Mit vársz, kedves kérdező? Hogy neked adjunk igazat? Sajnos nincs igazad. Ha felteszel egy kérdést, fel kell készülnöd rá, hogy olyan választ fogsz kapni, ami nem tetszik. Ez a véleményünk, de kulturáltan, érvekkel alátámasztva kifejtettük, nem hiszem, hogy le kellene pontozni csak azért, mert úgy érzed, belegázoltunk a lelkedbe azzal, hogy nem kezdtünk el sajnálni.
2015. ápr. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
67%

Most kikerekedtek a szemeim rendesen....


Én is elváltam. Az exférjemmel nem tartjuk a kapcsolatot (nem miattam, hanem miatta... vagyis a nője miatt mert féltékeny volt még a puszta nevemet hallva is... egyébként ok nélkül mert nem a semmiért váltam el)

A családtagjaival viszont tartom a kapcsolatot. És nagyon jóban vagyok velük.

Az exférjem családjában vannak a lányunk keresztszülei is, sokszor meghívnak minket magukhoz. Én is lájkolom és kommentelek a képekhez ők viszont, nem gondolom hogy ez tilos vagy főbenjáró bűn.

Az exférjem szinte nem is tartja velük a kapcsolatot.

Keresztgyerekeink is exférj családjába tartoznak, Én foglalkozom velül egyedül keresztszülőként, hiába váltunk el mindig minden alkalommal csak én vittem nekik ajándékot. Ex le se sz.rja őket. Engem hívnak egyedül kerinek, a ballagására is minket hívtak meg exéket nem.

Azzal hogy a férjemtől elváltam, nem fogok hátat fordítani a többi családtagnak. A lányom érdekében sem.

2015. ápr. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
55%
Ti ismeritek egymást? Kérdező - Előző :))))
2015. ápr. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
86%
Márpedig joga van lájkolni a képeket... De hogy még közös gyerek is van, végképp érthető. Ez miért gond? A párodat, gondolom, nem érdekli már, hát akkor? Oké, nem ideális számodra, hogy valahol jelen van, de ezzel nem lehet mit tenni s nem is akkora gond. Ha pedig nem ellenséges a párod és közte a kapcsolat, az direkt jó, a kislány miatt.
2015. ápr. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!