Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Nektek is takarít a feleségete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is takarít a feleségetek állandóan?

Figyelt kérdés
Minden szabadnapján takarít. Már az agyamra megy. Nem rég itthon volt egy hétig, nagytakarítást csinált. Minden nap estig takarított, aztán meg kibukott. Tiszta rumli az egész lakás, nekem meg olyan érzésem van, hogy segítenem kellene neki. Segítek is, de nem egy hétig. Aztán meg látom rajta, hogy nem tetszik neki, hogy egyedül csinálja. Legszívesebben elmennék itthonról amikor takarít.

2013. aug. 10. 16:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Valamit takarítással kompenzál. Vagy mindig mániákus volt?
2013. aug. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem igen, nekem más a dolgom.
2013. aug. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

De miért kell mindig takarítania ? Kupit csináltok ? Összepakol mindenki maga után ? Ha valamennyire figyeltek a rendre és a tisztaságra, az nagy segítség lenne neki.


Én akkor voltam takarítás mániás, amikor nem volt rendben a családi életem.

2013. aug. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
42%
Szereti a tisztaságot. Beszéld meg vele, hogy segítesz neki mindig és akkor gyorsabban végeztek. Egy teljes nagytakarításra rámegy egy hét tuti. Szőnyegtisztítás, függönymosás, stb. Hányan vagytok egyébként? Mennyit segítetek neki otthon?
2013. aug. 10. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
71%
Nálunk a férjem szokott takarítani.
2013. aug. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálam hetente egyszer egy nő jön takarítani, már évek óta hívom, 2 nap alatt puccba vág mindent, és nagyon diszkrét.Így nekünk is jobb, az a pénz másra is elmenne, így ház meg ragyog, én sem vagyok stresszes, rend is van, szóval nekünk ez így jó.
2013. aug. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nem takarítok állandóan, mondjuk nincs is rend... :D
2013. aug. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Tuti nincs minden rendben. Ha 1 hétig otthon volt és takarított, akkor vagy iszonyat koszt csináltok, vagy unatkozik, vagy kompenzál.

Nem csináltatok mást az 1 hetes szabija alatt? Ki kellene mozdítani, mert ez nem normális.

2013. aug. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg van oka a takarításra? Ha igen, akkor egyszerűen csak ne csináljatok rumlit magatok után és akkor nem kell folyton utánatok pakolászni. A feleség nem cseléd, akinek az a dolga, hogy folyton utánad koslasson és mindent visszategyen a helyére, mert te lusta vagy hozzá… De ha már harmadszor mossa ki a tiszta függönyt a héten… akkor valami komolyabb gond van. Vagy a kapcsolatotokkal, vagy a munkahelyén.
2013. aug. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
szexeljetek többet :)
2013. aug. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!