Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apám egy idegbeteg állat lett...

Apám egy idegbeteg állat lett az elmúlt időszakban, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Van két 10 éves kisöcsém, folyton üvöltözik velük a "rendetlenség" miatt, ordítozik, káromkodik az egész családdal, kibírhatatlan, undorító állat lett belőle.
2015. jún. 10. 16:36
 1/8 A kérdező kommentje:
A saját gyerekei félnek tőle, mindenki ideges amikor hazajön a munkából, hogy vajon mit talál ki hogy saját magát felidegesítse.
2015. jún. 10. 16:39
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
pofán kell rugdosni
2015. jún. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem fogok túlozni, nagyon-nagyon sokszor gondoltam rá, hogy megütöm az apámat, akármilyen következménye legyen.
2015. jún. 10. 16:43
 4/8 anonim ***** válasza:
És anyukád mit szól ehhez?
2015. jún. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Tűr. Igaz hogy az idegesség miatt gyógyszert kell szednie különben a gyomra fáj, de tűr. Sajnos ez van, apám az aki a pénzt keresi.


Boldog család (Y)!

2015. jún. 10. 17:15
 6/8 anonim ***** válasza:

"Én eltörném apád helyébe a kezedet abban a pillanatban ha meg mernéd ütni a szülődet."


A gyerek csak verve jó, mi? Látom, te is régi vágású vagy.



"Ha egy férfi már ordibál a rendetlenség miatt, ott egy rakás kosz, mocsok és disznóól van."


Olyan nem létezik még véletlenül se, hogy a családján vezeti le a feszültséget? Pszichológiából egyes.


"Talán ha a mocsokban nem fetrengenétek, és normálisan rend és tisztaság lenne, akkor biztos hogy a kisöregnek is jobb lenne a hangulata, és nem forogna a gyomra, amikor haza megy."


Inkább a családnak forog a gyomra, amikor hazamegy az az idegbeteg, ebben ez a szomorú.

2015. jún. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

9


*Én eltörném apád helyébe a kezedet abban a pillanatban ha meg mernéd ütni a szülődet."


A gyerek csak verve jó, mi? Látom, te is régi vágású vagy.



Az nem gyerek, hanem csak egy kis neveletlen mocsok aki bármelyik szülőjére kezet mer emelni. És hogy egy életre megtanulja hogy ne merjen egyik szülőjére se kezet emelni az ilyen mocsok megérdemli, hogy ha eddig nem volt nevelve, akkor most meg legyen.

2015. jún. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
igen jo a barbár modszer verekedés.meg lehet azt beszélni rendesen is.nem kell terrorba tartani a családot?sok fiatal inteligensebb mint a szülei,én sok olyat ismerek.az apja bármit megtehet de a gyereknek türni kell?inkább meg kéne beszélni miben tudnának segiteni az apjának.
2015. jún. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!