Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hány kecskét láttál az elmúlt...

Hány kecskét láttál az elmúlt 7 napban ha minden 4 lábon járó ember zöldre változik mikor ránézel, mert igazából fotel?

Figyelt kérdés

2012. okt. 2. 14:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem sokat, de amelyiket igen, azokat fültövön dobtam egy gyorsan vágtató sügérfalkával.
2012. okt. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
És milyen lehet az a kérdés, amit törölnek?
2012. okt. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Te túlsok Monstert ittál + mellé unatkozol (nagyon).
2012. okt. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Első válaszolónak köszönöm, hogy a humor témába feltett kérdésemre humoros formában válaszolt :) Az utána következő 2nek meg annyit tudok írni hogy egyéb/humor kategóriába van. Szerintem elfér itt, de ha kötekedni akartok csak nyugodtan :D Am 3. válaszoló: Nem szoktam monstert inni mert sz*r az egész ahogy van :)
2012. okt. 7. 14:28
 5/5 anonim ***** válasza:
akkor túl sok Coop-os energiaitalt ittál :D a Monster nem szar, csak nincs rá lóvéd. Nem szégyen az. Én se iszok minden nap (én is csóró vok, turiból öltözködök:). Amugy a No Fear a king, de sajnos itthon nem kapni csak rendelni lehet. Jah... És nem kötekedni akartam, csak unatkozok. (lazulok, aprítok)
2012. okt. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!