Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek általában jól áll...

Szerintetek általában jól áll egy nőnek a menyasszonyi ruha és az esküvői haj, smink?

Figyelt kérdés
2015. jún. 16. 15:19
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Hogy pontosak legyünk a megfelelően, személyre szabva kiválasztott és elkészített menyasszonyi ruha/haj/smink.
2015. jún. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Általában igen. Ha van egy kis ízlése, akkor olyat választ, ami előnyös. Persze kivételek is akadnak szép számmal azért, nem minden menya jó ízlésű.
2015. jún. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Azt próbálom kideríteni, hogy szerintetek a megfelelően kiválasztott ruha, smink, haj tényleg különlegesen széppé tudja-e tenni a viselőjét, vagy úgy általánosságban nem ez a legelőnyösebb megjelenés.
2015. jún. 16. 15:25
 4/23 anonim válasza:
100%
Egy illően összeállított ruha, smink és frizura csodát tud tenni a mennyasszonyok megjelenésével. Ugyanakkor ez nem minden. Szerintem a legtöbbet a mosolyuk, a felhőtlen boldogságuk teszi hozzá. Egy esküvő megszervezése rengeteg munka, és amikor valóra válik hónapok/évek munkája, akkor kicsit talán felszabadulnak, fellélegeznek. Ha mindemellé a menyasszonyi szettükben tényleg tökéletesnek, vagy kellően szépnek érzik magukat - vagy elégedettek magukkal, akkor az önbizalom is sugárzik róluk, amit lehet, hogy a hétköznapokban nem látni rajtuk, és ezek az emberek teljesen más emberek lehetnek arra egy napra.
2015. jún. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Igen, egy jól megválasztott ruha, frizura és smink nagyon előnyösen befolyásolhatja a megjelenést.
2015. jún. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
95%

Én hallgattam mások tanácsára.

Hárman voltak jelen a ruhapróbán, anyukám, anyósom és a (leendő)férjem. Mivel a nagylányom már "csőre volt töltve" így kikértem a varrónő véleményét is, hogy rám lehet-e igazítani később.

A hajamnál is ott volt a férjem, de szabad kezet adtam a fodrászomnak több szempontból.

A sminkemet magam kentem fel, kicsit füstösre, de semmi extra. A körmeimet felpolíroztam.

2015. jún. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Na, azt akartam kihozni, hogy így, most visszanézve is tetszem magamnak, pedig alapvetően kritikus vagyok.

Ha a magam feje után mentem volna, biztos szörnyülködnék. :)

2015. jún. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
41%
Akkor én leszek az, aki ellentmond. Mivel nálunk hagyományosan fehér a menyasszonyi ruha, és fehér a lakosság bőrszíne, ez eleve nem előnyös összeállítás. A szabás egyébként lehet tökéletes, hajat, sminket is ugyanolyan szépre el lehet készíteni/készíttetni, mint bármilyen eseményre, amikor az ember egy színben hozzá illőbb ruhában jelenik meg. Minden nőből ki lehet hozni a maximumot, de akinek a fehér kifejezetten rosszul áll, annak nem az esküvője lesz ez az alkalom. Ahogy írták, talán tényleg a boldogság az, amiért szebbnek tűnhet más napjaihoz képest.
2015. jún. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
75%
Láttam már izléstelen menyasszonyt:D
2015. jún. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
A hajat kifejezetten a konty vagy kontyszerűség miatt kérdeztem, mert én abból látok a legtöbbet, és szerintem sok nőnek nem áll jól, ha nem keretezi az arcát haj, vagy csak egy-egy tincs van ott.
2015. jún. 16. 15:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!