Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezz lenne a problam tutok...

Szipy kérdése:

Ezz lenne a problam tutok valamit hozza szolni?

Figyelt kérdés

10.o. vagyok tavaj is meg buktam s, iden is es e miatt anyum ki akar venni a suliból . De en szeretek ide jarni s meg akarom vele beszelni h hadd maradhassak apum velem van (ha ugy nezzzuk).

De akkor is hogy beszeljek vele? KERLEK SEGITSETEK.



2015. jún. 17. 19:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
70%

Ha sorozatosan megbuksz, akkor vagy nem tanulsz, vagy magas neked ez az iskola.

Kivennélek én is, még ha szeretsz oda járni is, mert ez édeskevés indoknak, ha látszata meg nincs, időtöltésnek felesleges.

2015. jún. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
74%
Ìgérd meg anyukádnak, hogy nyáron is tanulsz csak hagy maradhass ebbe a suliba. És ha van lehetőség korepetálásra, akkor oda is menj. Helyesírásból rád férne a gyakorlás, miért nem játszol online helyesírás kvízeket, vagy van má különböző tantárgyaknak is kvízei online. Keres rá a google- ban.
2015. jún. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
61%
Én már tavaly az első bukásod előtt korepetáltattalak volna.
2015. jún. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
59%
Javítva a "már" szavam, lemaradt a "r" betű! :)
2015. jún. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
80%

Naaa neeeem!

Azért, hogy elteljen a napod viszonylag (számodra) jó környezetben, na azért nem iskoláztatnálak.


Megbuktál angyalom több alkalommal is, eljátszottad minden kártyád.


Remélem tanultál ebből az esetből. Vess magadra, majd most megtanulod a tetteidnek, trehányságodnak súlya van.

2015. jún. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
58%

Már megint te vagy? minek adod ki gyereknek magad vén fejjel? még annyi eszed sincs hogy változtass a szokásos írásmódodon:DD


Több mint 40 évesen kiadni magad egy 10.osztályos kölöknek, ez gáz.


ember, van még lejjebb?:xD

2015. jún. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
42%
Na most ez vagy óriási kamu, vagy végtelenül ostoba ember vagy. Ha kamu, akkor annak elég gagyi, ha valódi, akkor ilyen helyesírással én is kivennélek, ha 10. osztályban is eddig terjed....
2015. jún. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
25%

vagyis 18 éves vagy, húzzál dolgozni!


amúgy meg ez egy orbitális nagy kamu, de ha tényleg 18 vagy, akkor gondolom kisegítőbe jársz, mert az írásod alapján az értelmi szinted egy 12 éves gyereknek felel meg

2015. jún. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
54%
Hát melegedni ne járj oda.Mondanám majd szeded a ló citromot,de már nem galoppolnak az utcán azok sem.Neked még ló citrom se jut.De jó leszel majd valamelyik parkba hajléktalan pótlásnak.
2015. jún. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
17%
Tudok: így jártál.
2015. jún. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!