Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha anya élettár...

Mit csináljak, ha anya élettársa veszélyes anyára nézve?

Figyelt kérdés
A pasi, akivel anya együtt van egyáltalán nem tiszteli őt, néha az is előfordul hogy isznak és ilyenkor teljesen kikelnek magukból. Ilyenkor a pasas hajlamos megverni anyát (volt hogy mellbe is rúgta) megalázta nyilvánosan, stb. Anya viszont nem hajlandó otthagyni. Én viszont nemsokára elköltözök (továbbtanulok) szóval itt kell hagynom őket, pedig én vagyok az egyetlen, aki ilyenkor meg szokta védeni anyát és vigyáz, nehogy baj történjen. Mégis mit csináljak?

2015. jún. 17. 23:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Veres utan latleletet vetetni,es rendőrség. De ha anyád nem akatja.akkor nincs mit tenni.
2015. jún. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
51%

Beszelj anyukaddal errol, amikor csak ketten vagytok.

Sok sikert!

U.i.:vagy szerelj fel egy titkos webkamerat es titokban barmikor rajuk nezhetsz… ;D

2015. jún. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%
Nincs egy közeli rokon esetleg, akit anyukàd baj esetèn èrtesìteni tudna? Kūlönben, meg ha anyukàd vele iszik, akkor egyik kutya màsik eb. Nehèz helyzetben vagy, de ne aggòdj. Azèrt megprobàlnèk beszèlni a helyedben anyukàddal, nem lenne e jobb nekik kūlön.
2015. jún. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
33%
50 ezer és megoldom
2015. jún. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
legközelebb rendőrt hívsz...
2015. jún. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
látlelet, feljelentés. De ez magánvádas ügy, ha anyukád tovább akarja szívatni magát, nem tehetsz semmit.
2015. jún. 18. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Anyádat sem kell védeni, ő is agresszívre issza magát, hát ne csodálkozzon.


Ha meg mártírt játszik, tegye, te menj el onnan, és éld a saját életed. Ne hagyd, hogy a tidet tönkre vágja az alkoholizmusával.


Tudod: csak annak lehet segíteni, aki engedi.

2015. jún. 18. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ferenc,te kedves! Megkerdezhetem miota vagy tavorvosszakerto,valamint tavjogasz? A mellberugas mar akar lehet sulyos testi sertes,vagy a szandek,a bantalmazas modja,illetve a bantalmazott testresze miatt akar sts kiserlet. Az mar kozvadas. Ha nyilvanos helyen tortenik,szinten kozvadas. Errol pl semmit nem tudunk...konyorgom ne jogaszkodj,nem ertesz hozza.


Kerdezo! Sztem is csak az lehet megoldas,ha egy rokon v ismeros rendszetresen rajuk nez. Ez ellen sajna te nem tehetsz semmit,foleg ha anyud is iszik:(

2015. jún. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 acelsziv ***** válasza:
100%
Már elnézést a korábbiaktól, de a kedves mama egyáltalán nem akarja otthagyni a faszit. Vagyis számára az rendben van, hogy részegen eltángálják. Innentől mit lehet tenni? Az ő döntése.
2015. jún. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Amit acelsziv nevű felhasználó írt, tükrözi az én véleményemet is.
2015. jún. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!