Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen volt a szuleitek...

Milyen volt a szuleitek legmagyobb veszekedese?

Figyelt kérdés

Ma este megint osszevesztek apaek. Nem tudtam h ennyire hangosan tudnak kiabalni. Par perccel ezelott anyam a szemembe sziszegtd hogy tiszta szivebol gyulol.

Most egy nyugodt helyre bujtam el es zenebe fojtom a banatom. Itt senki se zavarhat. Szeretek mindig a jo fele nezni es remenykedni. De most per pillanat nehez. Ezert szeretnek egy kis megnyugtatast es masok tapasztalatait hallgatni hogy gyorsabban teljsn az ejszaka.

Koszonom aki segit.



2015. jún. 18. 22:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Verés. Apukám alkoholista, és agresszív. Kapott anyu is, én is. Volt, hogy egész éjjel fent voltunk és rettegtünk, hogy mikor támad ránk. Szerencsére elváltak. Azóta nyugodt és boldog az életünk.
2015. jún. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Csak indulatból mondta, mert hatalmas stressz van rajta, és, ha visszapofázik apádnak, akkor megütheti.

Én nem nagyon voltam jelen a veszekedéseknél, mert vagy addig oviban/suliban voltam, vagy ők mentek valahova, mindig óvtak az ilyen stressztől

2015. jún. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Apa rendszeresen vert minket gyerekeket és volt,hogy anyát is megütötte nem egyszer...szörnyű volt látni.Volt egy,mikor nagyon pici voltam,konyhába voltunk és ők veszekedtek.Apa a sarokba szorította anyát anya meg nagyon sírt.Többre nem emlékszem.Viszont volt egy másik,mikor szobámban voltam és csak egy sikítást hallottam.Azonnal mentem és csak annyit láttam,hogy anya vérzik a szeménél.Szemüveges és apa úgy ütötte meg,hogy megkarcolta a szemüvege...elhordtam őt mindennek,ordibáltam vele majd bezárkóztam a szobámba és szétvertem idegességembe mindent(amiért apa még engem merészelt lecseszni pff)

Még én voltam az akit mindig megtalált bár tesóim is kaptak rendszeresen.Engem úgy megpofozott hogy arcom kék-zöld volt nem egyszer és hazudoznom kellett suliba na meg olyan is volt mikor felrepedt a szám és háromszorosára dagadt.

Sajnos még mindig együtt vannak és én is még otthon lakok:(( Apa rendszeresen megalázóan és lenézően beszél mindenkivel,de főként velem és anyával.Anyának mindig mondom,ha nem is válik el tőle(azt mondja azért mert nem tudna új életet kezdeni egyedül 3 gyerekkel) legalább ne hagyja magát és szóljon vissza neki,ha lenézően beszél vele.De hiába mondom sajnos anya nem olyan mint én,hogy csak úgy visszaszól.Inkább csendesen tűr mindent:( 20/L

2015. jún. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja és hozzáteszem olyan is volt,hogy ovis vagy kisiskolás korú voltam,valami nem tetszett apának,tényleg valami kis apróság és hajamnál fogva végigcibált a padlószőnyegen,de volt hogy belémmart/csípett nagyon durván,földön belémrúgott,vagy éppen telefonkönyvvel csapott a fejemre...mindezt olyan elmebeteg fejjel amit soha nem tudnék elfelejteni.Egyszerűen tiszta szívemből gyűlölöm őt és mai napig mikor cseszeget valamiért(szintén apróság miatt) legszívesebben mindent elsorolnék neki,miket tett velem.Csak ugye az a gáz,hogy itthon lakok,fizeti egyetememet,albit,stb...
2015. jún. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nálunk minden volt..minden.

Privátba beszélgethetünk

2015. jún. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!