Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lett volna ebből egy olyan...

Mi lett volna ebből egy olyan családban, ahol féltékeny a feleség?

Figyelt kérdés

Minap kaptam egy sms-t. "Dia vagyok, várlak. Gumit hozzál."

Semmilyen Diát nem ismerek. Elgondolkodtam napközben, egy bizatmatlan feleség esetén vajon ezt hogy magyaráztam volna ki?



2014. dec. 18. 19:02
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
95%
Rám nem jellemző a féltékenység ... De egy ilyen SMS bizony furcsán érintene !!!
2014. dec. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
97%
Biztos szívtál volna.
2014. dec. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 Shai-Hulud ***** válasza:
97%

Na és vittél gumit?

:-)

2014. dec. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Az ártatlanság vélelme nekem, férjnek nem is járna?
2014. dec. 18. 19:19
 5/26 anonim ***** válasza:
87%
Mi lett volna? Botrány
2014. dec. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
De miért lett volna rögtön botrány? Feleségem is kapott már félreérthető üzenetet.
2014. dec. 18. 19:23
 7/26 anonim ***** válasza:
41%
Ne viccelj. Így, hogy még a gumit is odaírta, egyértelmű... Bár ha tényleg ártatlan lettél volna, akkor visszahívtam volna a feleség előtt a számot és megkértem volna, hogy magyarázza meg az sms-t. A "téves" sms-t. :D Ártatlanság védelme? :D Na persze. Max. miután bebizonyosodott, hogy véletlen küldte el neked... Adósod lenne az asszony a téves meggyanusítás miatt. :D
2014. dec. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
96%
Miért 7-es, nem hallottál még olyanról, hogy valaki akár véletlenül rossz számot ír be, akár hülyeségből küld el ilyen "vicces" üzenetet, nem törődve azzal, hogy a következménye lehet, hogy nem lesz vicces?
2014. dec. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
98%
Te mit szólnál ha a feleséged kapna hasonló témájú sms-t? Egyébként ezt nem kell kimagyarázni, simán előfordulhat hogy valaki 1 számot elír máris máshova érkezik az üzenet.
2014. dec. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
54%

Biztos vagy abba hogy fere ėrtes volt csak az sms amit a felesegd kapot? Es amit te kaptal sms-t?

Eleg sok smst kaptok csak ugy veletlenül 

nalunk meg ilyen nem tortent.

de ha megtortene, igenis kernem a magyarazatott!


bizalom megvan, de emberek vagyunk, es azert ilyen smsre csak ugy nem legyintenek ra sem en sem a ferjem!!

Termeszetes feltekenyseg mindenhol van ahol 2 ember szereti egymast.

aki ilyenre csak legyint egyet, nem biztos hogy fontosvagy a masik felnek.

azert vakon se bizzunk mar meg senkibe se, lonak is 4 laba van megis megbotlik, ebben a vilagban meg nem is kevesen ahogya olvasgatok itt a gy.k. minden kerdesben egyik fel megcsalja a masikat es mi legye valjunk?

2014. dec. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!