Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudom fő a bizalom. De távkapc...

Tudom fő a bizalom. De távkapcsolatban élő házastársak, akik munka miatt, abba kényszerültek, miből vehetik észre az ha egyik esetleg megcsalja a másik?

Figyelt kérdés
Mivel amikor 2 ember együtt él,akkor könnyen észre lehet venni bizonyos jelekből,ha esetleg a másik félre kacsingat.De egy távkapcsolatban,hogyan és miről vennétek észre?Megváltozott viselkedés vagy még is honnan lehet észrevenni?
2015. febr. 13. 16:54
 1/3 anonim ***** válasza:
34%

Hát ha valaki jól csinálja, akkor egyik esetben sem lehet észrevenni. Ha meg béna, ígyis-úgyis lebukik.


Én ha félrelépek nem változik meg a viselkedésem. A leveleket is mindig mindenhonnan törlöm. Szóval a legnagyobb rizikófaktor, amikor később, adott esetben évekkel később elszólom magam. És aztán ha valaki összerakosgatja az idővonalat, és számol, akkor rájöhet a dologra. Szóval én erre figyelek oda nagyon. Ebből már volt majdnem probléma. :)

2015. febr. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Még ha ritkán is, de valamikor találkoztok, akkor észre lehet venni hogy már nem úgy közeledik hozzád, nem ad annyi puszit, stb...

Tehát érezni lehet amikor már kihűlőfélben lévő kapcsolatban vagy.

Egyébként gyakran akik mindig együtt vannak ők is tudják leplezni... minden ember más sóval nem könnyű a dolog...

2015. febr. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A ritka találkozások egyikén is rögtön észrevenni. Én voltam távkapcsolatban, onnan jöttem rá, hogy nem vagyok "az első helyen", hogy nem osztotta már meg velem a dolgait, és ritkábban telefonált. 100%-osan akkor derült ki, mikor hazajött szabira, és hozzám sem ért az első találkozáson sem. A puszi is arcra, és jó távoli testtel. Rögtön tudtam.
2021. ápr. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!