Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom minden hétvégén haza...

A párom minden hétvégén haza utazik a szüleihez. Normális ez 26 évesen?

Figyelt kérdés
Együtt lakunk, és én is megyek vele. De már kezd rosszul esni, hogy nem lehet hétvégére közös programokat szervezni, mert neki az az első, hogy haza menjen.
2015. jún. 25. 10:03
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
70%
És ő mit mond erre? Kérdezted?
2015. jún. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Igen. Azt, hogy mások vagyunk, és hogy ő szeret otthon lenni.
2015. jún. 25. 10:05
 3/27 A kérdező kommentje:
Viszont én meg úgy gondolom, hogy ilyen idősen át kellett volna már fordulnia az értékrendnek. Ahogy nálam is megtörtént.
2015. jún. 25. 10:06
 4/27 anonim ***** válasza:
55%
Nem normális.
2015. jún. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
61%
dehogy normalis.
2015. jún. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
37%
Amikor en voltam gyerek , mi minden vasárnapot az anyai nagy szülőknél töltöttünk a szüleimmel együtt .De a ti helyzetetek nyilván mas ... Fiatalok vagytok , szórakozhatnátok , utazhatnátok . Van a párodnak testvére ? Ha egyke , lehet ugy érzi tartozik ennyivel a szüleinek , hogy hétvégente meglátogatja őket .Főleg ha a szülok is idősebbek .
2015. jún. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
61%
Nem normális és szomorú.A közös lakásotokat kellene otthonának tekinteni.Minél előbbi ultimátum.
2015. jún. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
28%
Ilyen amikor egy hárpia nő ki akarja sajátítani a pasit, és mást nem tűr meg maga körül (pláne nőt). Kisanyám, a szülei még akkor is a szülei lesznek, amikor ti már rég elváltatok! :D
2015. jún. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Igen, gondolkoztam azon is, hogy biztos hárpia vagyok. De tényleg. De rá kellett jönnöm, hogy soha nem veszekszek vele, soha nem tiltom el sehonnan, tőlem annyit iszik, oda megy és azzal akivel akar. Soha nem tiltanám el ezektől őt, és nem is hagyná. Nekem egyszerűen csak rosszul esik, hogy nem engem tekint családjának ilyen idősen. Lehet nem én leszek az utolsó, én nem azt mondom. Én csak azt mondom, hogy 26 évesen már illett volna ebből kinőnie, nem pedig gyerek lelkülettel vonzódni a szüleihez. Egyszerűen szerintem már nem egészséges.
2015. jún. 25. 10:29
 10/27 anonim ***** válasza:
83%
Megint egy férfi testbe bújt kisfiú. Sajnos ez van. Nem nőtt még fel, elakadt a tinikora végén. Vagy kivárod, hogy felnőjön, már ha egyáltalán valaha fel fog, vagy keresel egy igazi férfit. Nem hárpiaság elvárni ennyi idősen, hogy nőjjön fel végre. Alapvető dolog.
2015. jún. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!