Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A férjetek több napos üzleti...

A férjetek több napos üzleti útról érkezik haza, belép, majd 3 perc múlva rohan át a szüleihez, hogy üdvözölje őket. Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
2011. febr. 9. 21:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
38%
Mért nem mentél vele?
2011. febr. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
36%
Konkrétan mi a probléma,kérdés?
2011. febr. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
66%

Semmi. Ők a szülei.

Gyorsan letudja, bejelentkezik, aztán már a tiéd lesz, egész éjjel. :D

2011. febr. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
38%
Lehet, hogy szereti őket?
2011. febr. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
38%
Mama kedvence...
2011. febr. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
38%
Még nem nőtt fel, valószínű nem is fog.
2011. febr. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
71%
Az.Valóban mama kedvence lehet.Ha már felesége van,akivel együtt él,akkor nem kéne így lefarolnia 3 perc múlva.És ezt se szó se beszéd?Csak átmentem anyuhoz csá? Vagy hogy?
2011. febr. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
68%
Én ilyen és ehhez hasonlók miatt válok. A 14 éves kapcsolatunk alatt mindig és mindenki fontosabb volt nálam, persze ő mindig hangoztatta, hogy én vagyok a legfontosabb az életében. Ez így is volt. Csak nem elölről, hanem hátulról; sorban. Most viszont egy olyan kapcsolatban élek, ahol a legfontosabbnak mondanak és ezt valóban így is érzem. Az embernek soha nem késő váltani.
2011. febr. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
6%
De az ajándékot elfogadtad, ugye? xD
2011. febr. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
42%

Szerintem elég ideje ismeritek egymást ahhoz, hogy tudd, mit miért csinál. És mindezek ellenére hozzámentél, szóval nem értem, mégis miért érint ez a dolog ilyen nagyon mélyen..

Több napos út szerintem nem olyan borzalmasan hosszú idő, bár gondolom elvártad volna, hogy leüljön és megbeszéljétek, mi történt az elmúlt napokban. Szerintem épp ezért akarta mihamarabb lerendezni a szülőket, hogy ne kelljen este még hozzájuk is átszaladni..

Nem kell ehhez mamakedvencnek lenni, és nem jelenti azt sem, hogy nem szeret. A probléma ott kezdődne, ha mondjuk a haverokkal lépett volna le sörözni, és csak hajnalban keveredne haza..

2011. febr. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!