Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan javithatnám meg a...

Hogyan javithatnám meg a kapcsolatomat a férjemmel?

Figyelt kérdés

sok probléma van azt sem tudom hol kezdjem...

elöször is rosszba vagyok az anyjával ,nagyon ,de nem találkozok vele ,ö sem jön hozzám ,én sem hozzá ,csak a férjem viszi hozzá a gyerekeket.

merthogy van 2 pici gyerek is :)

szerintem az anyós miatt kezdett megromlani minden ,egy idöbe rengeteget veszekedtünk miatta ,mert a férjem mind kettönket védte ,nem éreztem igazságosnak ,ugyanis az anyós engem bántott,elvártam volna ,hogy a férjem jobban álljon ki mellettem.

aztán ugye vannak anyagi problámink is ,ami miatt a férjem rengeteget dolgozik ,még hétvégén is ,vagyis nagyon keveset van itthon ,mikor haza jön ,akkor is leül telefonozni ,vagy tévézni ,gyerekekkel törödik ,de velem nem .mondom neki ,de ö ezt valahogy nem birja megértei ,hogy ez nekem igy nemjó,boldogtalan vagyok.

utóbbi hónapokba mér nem is szexelünk , mert mindig fáradt .nem tudom elképzelni h lenne rajtam kivül valakije ,mert nem csavarog semennyit ,idö sem lenne rá ...a kifogás,hogy én sokszor elutasitottam ,és nem fog kezdeményezni ,de ha én kezdeményezek akkor fáradt...

házzaságba élünk ,ugy érzem azt hiszi már meghóditott ,és igy már nem kell udvarolnia nekem.

de sértegetni persze tud. megjegyzéseket tesz az alakomra ,168cm vagyok és 58 kg,igaz gyerekek elött vékonyabb voltam ,nagyon vékony.... most sem vagyok kövér egyálltalán . aztán mikor látja ,hogy rosszul esik nekem akkor azt mondja ,hogy jaj csak vicceltem ,jól nézel ki.mit veszel ilyen komolyan mindent...meg hogy lusta vagyok ,anyaságin vagyok itthon ,azért nem dolgozok ...fözök ,mosok takaritok ,gyerek boldog, lakás tiszta,ezt sem értékeli .haza jön ,és esküszöm a 2 gyerek nem csinál olyan rumlit mint ö maga,de ezért nem morgok vele...

én megértem ,hogy fáradt ,de ez igy nem normális szerintem ,nembirok igy élni :(

amit ide leirtam ,mindezt ö is tudja ,még mielött valaki irná ,hogy vele beszéljem meg ...csak nem kezd vagy nem tud vele mit kezeni ,nem tudom mit gondoljak ?azt mondja szeret ,de nem érzem...

azt mondja én mindig csak kötekedek vele ,persze hogy kötekedek vele ,ezeket mondom neki amiket leirtam ,hogy valamit változtatni kéne...

mit tennétek a helyembe ?


2015. jún. 25. 12:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%
Szex, és ez nem vicc.
2015. jún. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mennyi idősek a gyerekek. Ha tudsz, menj vissza dolgozni, hogy ne minden idejét csak a munka töltse ki, tudjon többet veletek lenni. A gyerekeket vigyétek el a nagyszülőkhöz vagy valakihez havonta párszor, ha csak egy-egy órára is és mozduljatok ki együtt valahova (akár csak sétálni, a lényeg, hogy kettesben legyetek), ne csak a négy fal között legyetek, szakadjatok ki egy kicsit a rutinból.
2015. jún. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Menj vissza dolgozni, és akkor neki kevesebbet kell, nem lesz olyan fáradt.


De most pontozzatok le, nem értem, hogy miért kell 2 gyereket bevállalni, ha a férjed emiatt beleszakad a munkába és tönkremegy a házasságotok..

2015. jún. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
még nem tudok vissza menni dolgozni ,az egyik már ovis ,de a másik még kicsi.
2015. jún. 25. 13:08
 5/13 A kérdező kommentje:
elhiheted ,hogy nem a két gyerek visz csödbe ,hanem a lakás hitel ,meg minden hülyeség ami még fiatalabb korunkba jó ötletnek tünt ,de mind1 ,mert ezen már nem lehet változtatni ,a jelenlegi problémát szeretném javitani ahogy lehet .
2015. jún. 25. 13:12
 6/13 anonim ***** válasza:
45%
A férjed valószínűleg tényleg fáradt, hagyd. Ha nyúzod nem lesz jobb. A kapcsolatba is kissé belefáradt, nyilván a hajtás miatt. Erőltetve nem fog happyvé válni. A helyedben elkezdenék tornázni, hogy ismét feszes legyen a hasam, fenekem, karom, mert kövér az egyértelműen nem vagy. Legyél csinos még otthon is, új frizura, légy boldog nap, mint nap, mosolyogj. Kedves legyél, s ne elégedetlen, változtass a stílusodon. Az embered másként fog viszonyulni a kivirult új asszonyához.
2015. jún. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezen csak úgy lehet javítani, ha te is elmész dolgozni. A kicsit beadjátok bölcsibe, sokan tesznek így, mert rákényszeríti őket az anyagi helyzetük. Ha majd nem kell hétvégente is dolgoznia, akkor megoszthatjátok otthon a házimunkát, gyerekeket, de a szabadidőt is. Ha ésszel csináljátok, talán több időtök lesz egymásra.
2015. jún. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Na igen, kedves kérdező és 6-os válaszoló, én is voltam ilyen helyzetben, hogy nem kellettem az akkor még páromnak, aki most már a férjem. Én is kipróbáltam, amit írtál 6-os, de nagyon nehéz volt megjátszani, hogy hú de nagyon boldog vagyok, mikor iszonyatosan össze voltam belül, legszívesebben csak bőgtem vagy tomboltam volna egész nap. Azért ez nem olyan egyszerű, hogy legyél vidám aztán kész...

Nálunk amúgy a szakítás segített, halál komolyan. Szétmentünk 4 napra, de utána nem bírtuk, és visszaköltözött. Idővel rendeződtek a dolgok, igaz még nem teljesen, de javul folyamatosan.

2015. jún. 25. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

össze voltam TÖRVE

bocsi, ez kimaradt

2015. jún. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
71%

Jajj istenem, megint egy más szemében a szálkát is, sajátjában meg a gerendát se típusú anyuka...


Nem gondoltál még bele, hogy a férjed értetek túlórázik embertelen mértékben, és te semmit sem járulsz hozzá ehhez, csak elvárásaid vannak? Ő teremtse meg az anyagiakat, dolgozzon hétvégén is, amikor otthon van, foglalkozzon a gyerekkel - és mindezt még teljesíti is bevallásod szerint - csak aztán rád nem marad idő. Nézz már magadba! Kettőtök közül ő tesz JÓVAL többet ebbe a családba, kapcsolatba, minden idejét, erejét rátok áldozza. De neked eszedbe nem jutna kedveskedni neki, y támogatni, foglalkozni vele, nem - te tőle várod el, hogy miután félholtan hazaér vasárnap a munkából még lenyomjon egy menetet az ágyban veled, mert te ugye kiérdemelted...


Tudod hogy oldd meg? Menj vissza dolgozni, a férjed ne túlórázzon, oldjátok meg felesben a gyerekeket és a házimunkát, és több időtök marad magatokra, egymásra is.


Ja, hogy az nem tetszik, mert akkor tenned is kellene valamit, nem csak a gyerekekkel játszani egész nap meg fél órát takarítani/főzni? Akkor hagyd tönkremenni a kapcsolatodat ebbe, a férjedet meg belerokkanni a munkába, hajrá!

2015. jún. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!